Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Legkorábban, mikor kezdted el...

Legkorábban, mikor kezdted el a hozzátáplálást? És mivel kezdtetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
6 hónapos korától, mert kb. addigra fogyott el a tejcsim. alma, krumpli, sütőtök majd ezek kevergetve. Bár a krumplit 1-2 hónapig elhagytam, mert nem ízlett neki.
2010. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
5 hós volt a lányom mikor elkezdtük. Megvallom én voltam türelmetlen. Ha lesz másik gyerkőcöm tuti megvárom a 6 hót! Nálunk semmi értelme nem volt elkezdeni ilyen korán. A mai napig alig fogad el bármit is. Igaz most a fogai is közre játszanak.
2010. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hósan mert tápszeres. 4 hó gyümölcsök, 5 hó zöldségek, 6 hó husik is.
2010. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónapos volt a lányom és almalével kezdtünk.(reszelt alma kinyomott leve). Ezután fokozatosan mindenféle gyümölcs leve (gyümölcscentrifugával csináltam...) 5 hósan párolt krumplit összetörve, hígítva főzőlével, majd répát, ezeket reszelt almával keverve. Imádta a kotyvasztásaimat. Mindent megevett a répától a salátáig. 11 hónapos koráig szopizott is.
2010. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposan, tápszeres baba.

Almalé, alma, őszibarack, sütőtök, sárgarépa volt a sorrend. 5 hónapos korában bevezettem a burgonyát, de mást nem. 6 hónapos elmúlt, mikor kapott brokkolit, fehérrépát, paradicsomos burgonyát. a hónap vége felé csirke és pulykahusit.

2010. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hónaposan,mert keki gond volt kapott pár kanál gyümi,de igazán 4 hónapos korban.10 hónapos koráig szopizott,magától szokott le.
2010. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hónaposan kezdtük, mert kemény volt a széklete. Védőnő espumisant ajánlott,de elkezdtem a gyümi leveket adni neki, nagyon szerette és szerintem jobb mint egy gyógyszer. Először vettem a leveket most már gyümölcscentrifugával készítem. 4 hónaposak vagyunk és tápszeresek.
2010. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!