Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek most rontom el az...

Félek most rontom el az altatást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9.5 hónapos a babám.Eddig semmi gond nem volt,ha "idő volt" letettem és aludt.Néha ki kell venni,még kicsit "ugrál" aztán visszateszem és elalszik.Nem én erőltettem rá,megpróbáltam és működött.Tegnap éjjel 2kor felkelt,cicizett (még 2szer cicizik éjjel és alszik tovább) és mikor lettem elkezdett sírni.Kivettem,a mellkasomra fekttem és elaludt.Beraktam a kiságyra,újra elkezdett sírni.Ezt 2 órán keresztül csináltuk,aztán bevittem az ágyunkba (nagyon fáradt voltam).Ott is csak úgy aludt el,hogy hozzám bújt,nem volt elég,hogy ott fekszik köztünk.4 foga jön egyszerre,de nem veszem észre,hogy nagyon megviselné.Néha kicsit nyűgös és napközben is elég sokat mászik rám.Sokszor az sem elég,hogy lát,kapaszkodik belém.Mit tegyek,hogy ne szokjon az ágyunkba?Mi lehet a baj?
2010. máj. 16. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Sírni azért nem akarom hagyni,mert látom,hogy valami nem stimmel.
2010. máj. 16. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A foga biztos, és inkább anyás korszak.

Szerintem tarts ki, ne légy laza, mert sokkal nehezebb visszaszoktatni.,..

Én elba...tam, a másodikkal nem fogom.

2010. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Lehet, hogy sok Neki egyszerre a foga, az hogy ilyen csoda ido van es az, hogy ebben a korban normalis viselkedes is az anyafuggoseg.

Igy a 3 egyutt meghozta az eredmenyt es nem aludt egyedul.

En sajnos nem tudom, hogy mit tegyel, de szerintem egy estevel nem lehet elrontani az altatasat.

Talan ha elmulik ez a viharos idojaras Neki is konnyebb lesz :)

Fel a fejjel nem lesz gond :)


Szep napot!!

2010. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ha most is csak rajtam fog aludni?
2010. máj. 16. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha nekünk is volt ilyen éjszakánk,de én mindig visszavittem az ágyba amikor elaludt.
2010. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18.25-ös vagyok.A saját ágyába vittem vissza.
2010. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, kb 1 hónapja csak a mellkasomon (és CSAK az enyémen!) hajlandó elaludni, ébren le sem tudom tenni, még napközben sem, pedig azelőtt nem volt iyen gondunk, csak az esti elalvásnál kellett pátyogatni. Nagyon anyás lett mostanában és nem tudom a megoldást, de sírni biztos nem hagyom. Kitartást Nektek is!
2010. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!