Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altatást, hogyan oldjátok...

Alaszka kérdése:

Altatást, hogyan oldjátok meg, ha csak szopizás közben alszik el a babátok?

Figyelt kérdés
Tanácsot kérnék, hogyan tudnám a babámat másképpen elaltatni. 7 hetes, és csak szopizás közben tud elaludni, se kézben, se ágyban fekve, sehogy, csak, ha szopizik. Ez nem lenne akkora probléma, csak mivel bealszik, hiába rakom vállra, nem tud így büfizni és ha így leteszem, felébred a lenyelt levegő miatt, még akkor is, ha mélyen elaludt. Napközben órákat szenvedek vele, mire nagynehezen elalszik 1-2 órára, de van sokszor mindent félbe kell hagyni, mert leteszem, és 5 percenként felébred. Az este meg maga a katasztrófa, cicin altatja magát, de így meg túleszi a pociját, sokat bukik, büfi meg alig, letenni nem bírom, mert kapálózik, jár keze, lába, kijön belőle minden...Van valaki hasonlóképpen? Ja, cumit nem fogadja el, egyből kiköpi.
2011. aug. 10. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor a kisfiam kisebb volt, hasonló helyzetbe voltunk.

Egy 7 hetes baba, még nagyon picike, természetes, hogy szopizva alszik el.Ha elaludt a ciciden, tedd hasra az ágyában, így tud büfizni,és nem kell a válladon hurcibálni.


Ilyen kicsi korban, szinte természetes, a hogy fáj a hasa, este.Simogasd neki, esetleg polcold fel a lábát, szopi közben,így pukizni is tud könnyebben.

Én ezt csináltam, ameddig picike volt, bejött!De szerintem, az önálló elalváshoz (cici nélkül), még picike. Várd meg ameddig teljesen K.O. ,és akkor tedd az ágyába,és ahogy írtam a hasára.

2011. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit lefelejtettem, hogy lehet azért bukik, mert nem tud büfizni.Erre is jó a hason alvás!Ha felábred az ágyában, menj oda , ütögesd a kis popóját, simogasd, és ne beszélj hozzá.Csak érezze, hogy mellette vagy.


Csak kis időt kell így átvészelni, 3 hónapos körül elmúlik a hasfájóság,és minden könnyebb lesz.

Kitartás!!!!!!:)


15 hónapos kisfiú anyukája. (első voltam)

2011. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak cicin alszik el, és az éjszakáktól eltekintve azonnal felébred amint a vállamra teszem büfizni. Mostanában azt csinálom, hogy félig fekvő helyzetben a mellkasomra teszem, és úgy el tud aludni. Várok 20-30 percet, amikor már nagyon mélyen alszik, leteszem hasra.
2011. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!