Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mosolyog a 3 hónapos...

Miért mosolyog a 3 hónapos babám szinte csak az apjára, s rám alig? Engem nem szeret, pedig én nagyon szeretem Őt? Hiábavaló minden igyekezetem?

Figyelt kérdés
Holott én vagyok vele egész nap. Én etetem, ringatom, sétálok vele, dajkálom, játszok vele, altatom, énekelek neki... Alig néz rám, inkább oldalra. Amint megjelenik az apja azonnal rámosolyog, illetve őt nézi nagyra nyilt szemekkel tisztába rakáskor is, én bezzeg mintha nem is léteznék ilyenkor.. El vagyok keseredve..
2008. okt. 13. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne légy elkeseredve, tuti imád téged. Párodban biztos valami érdekeset lát, pl szemüveges, bajszos...

Fel a fejjel,mosolyogj rá sokat, próbáld meg a kedvenc játékával, vagy valami érdekes dologgal az arcod felé terelni a tekintetét, cuppogass neki (az én fiam ilyenkor állandóan mosolyog).

Nyugi, szeret téged!

2008. okt. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azért nem mosolyog, mert állítólag még nem vette észre, hogy te és ő két külön valaki vagytok, és mivel egy szeméynek tekint magával, ezért a külvilágot szemléli, abba meg beletartozik az apukája :-))) Nemsokára rá fog jönni hogy jéééé, ott az anyukám, és akkor majd kapsz mosolyt. Egyelőre te vagy neki a biztonság, és ez nem kevés. Eltelik pár hónap és sírni fog utánad, amint kilépsz a szobából. Mi most itt tartunk :-))))) Türelem!
2008. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaj,dehogynem szeret-te vagy a legfontosabb kicsi életében.csak te egész nap vele vagy-apa meg újdonság,ha hazaér.bár az első mosolyt én kaptam,látnád mit csinál a fiam,amikor a nagyi érkezik.ne aggódj,a napi teendők-szopi,kaki mellett szánj időt a huncutkodásra-és a kacajával elleszel töltve egész napra
2008. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szió!

körülbelül 8 hónapos korára fogja felfogni hogy te nem az ő "része, testrésze" vagy :D Addig nem!

majd akkor az lesz a rossz, hogy wcre nem tudsz elmenni, mert sirni fog, mert nem lát :)

ne aggódj, teljesen normális dolog, jól csinálsz mindent!

2008. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeret! Az előttem szólókhoz még annyit, hogy a kicsiknek sokáig az anya a kaját, a tiszta pelust, a biztonságot jelenti, tehát a szükségleteket, ami így kicsit csúnya megfogalmazás, de ha ezek nem lennének, akkor nagyon nagy baj lenne. Az apa meg újdonság, mivel őt ritkán látja. Ezt én is olvastam valahol. Érdekes gondolat, kicsit fura, de ha nagyon belegondolunk így van.

Majd eljön még az idő mikor úgy szeretnéd, hogy ellegyen apával és téged felejtsen el egy kicsit. :)

Nagyon jó anya vagy!!! És nagyon szeret téged!!!

2008. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még meg is könnyeztem, olyan szépeket irtatok! Sokkal jobb kedvem lett, megnyugodtam. Sok boldogságot Nektek is!
2008. okt. 13. 14:19
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ha esetleg még olvasod....

Hogy akakult Nálatok ez kesőbb. Az én kislányom lassan 8 hónapos, de én még mindig azt érzem sokszor, hogy engem nem is szeret, csak az apukáját...

2016. febr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!