Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hete nem növekedtem. Ez...

2 hete nem növekedtem. Ez hiábavaló edzést jelent? (Tovább. )

Figyelt kérdés

Heti 3 edzés van, utána protein + gyors ch turmix. Kajálásom kiszámolva, és rendben van. Minden nap tolok legalább fél óra aerobot, de hetente 3-szor inkább 1 órát.

Most lehet az, hogy épülök, de közben zsírt is égetek az aerobbal, és igazából a testkompozícióm változik csak?


2011. máj. 30. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


lehetséges hogy ez a helyzet! kicsit emelj a ch-n és ha zsírosodsz vegyél vissza! vagy hagyd el 1-2 hétre az aerobot és meglátod mi változik!

2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a belepoffért... mark86! Te véletlenül nem az vagy aki valahol írta,hogy natural testépítéssel foglalkozik?Mert akkor lenne egy pár kérdésem hozzád,ha nem gond:)
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mark86


nem tudom mire gondolsz,mit jelent a naturál? azt írhattam hogy a koxhoz nem nagyon értek,tudom melyik mire való,de pl az adagoláshoz hülye vagyok


kérdezz nyugodtan: bodybuilder86@postafiok.hu

2011. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt egy mark+szám nevezetű emberke itt,aki írta,hogy nat.testépít(gondolom ez annyit tesz,h tényleg nem használ kokszot meg ilyeneket) na mind1,akkor nem te vagy:):) lényeg a lényeg, szeretnék elkezdeni testépítéssel foglalkozni 21/L vagyok. Te hobbi vagy versenyszinten foglalkozol ezzel,mert akkor tényleg kérdeznék!?!?! Köszönööm:)
2011. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mark86


értek hozzá,de nem ez az életem! későn kezdtem,kb 5 éve,most vagyok 25,emiatt és a vállficamom miatt teljesen kizárt a versenyszerűség. kérdezz azon a címen amit megadtam,ha nem tudnék segíteni,(ami nem valószínű) ajánlok olyat aki tud! tőlem téves infót nem kapsz!várom a mailt! :)

2011. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írtam mark86! Remélem tudsz ezekre válaszolni,de ha nem,az se baj,azért köszönöm!:):)
2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ácsi, én most vagy eddig mindent szarul csináltam, vagy valamit nagyon nem értek.

Én 3 éve edzem sőt, már talán régebb óta is és mára már örülök, ha 3 havonta változik valamim (növekszik)... Pont ezért szoktak az emberek minél több pénzt beleölni és szteroidokhoz nyúlni szerintem, mert egy idő után már nagyon sokat kéne erőlködni, kínlódni és várni a fejlődésre... Vagy tán tévednék ezzel kapcsolatban?

2011. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mark86


jaaaaa most látom.én 2 hónapra gondoltam,.

2011. máj. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én az elején vagyok, és azt mondják, az ember ilyenkor könnyen fejlődik. Eddig így is volt, de nagyon zsírosodni kezdtem, így bevezettem az aerobot, meg magas GI CH helyett alacsonyat.

2011. máj. 31. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!