Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni pihenöszéket,...

Érdemes venni pihenöszéket, olyat néztem ami rezgős és zenél is, mikortol köti le a babát és meddig ül meg benne? A játszoszönyegre mikor rakjam a babámat 3 hetes, mikortol lát és fog?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

4 hetes korától játszószönyegre teszem a Lányomat imádja. Most 20 hetes múlt és már előszeretettel tépi a figurákat lefelé. A 3-4 hónap táján nyúl utána a tárgyaknak. Pihenőszék a miénk nem ilyen extra és arra használjuk hogy etetem belőle vagy tv-t nézi néha akkor ül benne huzamasabb ideig ennyi idősen ha ott vagyok vele, kisebb korában több időt töltött fekvéssel benne.

20hetes Kislány anyukája

2008. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen nagyon praktikus dolog,én születése ota abba rakom.az enyém sem rezgős de azt hallottam az jo a hasfájos babáknak.de ha csak simát veszel az is jo és megéri
2008. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a játszószőnyeget is javaslom, mivel ott nem csak ül és néz, hanem aktívkodhat is. Ez minden téren fejleszti, nálunk nagyon bevált. 1,5 hónapos korában kapta, órákig játszott vele. most 6 hónapos, de kb 2 hónapja már az ívet nem használjuk, mert olyan erős hogy ledönti meg eltörte :) no meg elkezdett mászni, ezért még a zörgőket meg a tükröt még így is sokat nézegeti.
2008. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekünk a fisher price-s van,ami rezeg és 18 kg-ig jó,hintáztatni is lehet benne. naon szereti a fiam, van játszohidja is a széknek,azt szokta nézegetni,vagy csak leveszem és nézeget. a rezgős funkciója segit neki,ha nem tud kakilni. kb.12.000ft volt,de mindenhol más ára van,nézz körül alaposan,mert ezt a fajtát én láttam 20,000ft-ért is...
2008. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az utolsotol kérdezném :te hol vetted a pihenöszéket szerintem én is olyat néztem ami neked van,de én drágábban láttam.Légyszi ird meg hol vetted enyiér?Köszi.
2008. okt. 13. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
azt tudom h interneten rendeltem, ausztriából hozták,de magyar a honlap,jatsszvelem.hu-n is van,nézd meg még az intersparba is,mert ott pl. néztem a fisher price játékokat, és a tanulókutyus ott csak 7700ft, mindenhol máshol pedig 8800ft-ról indul és kb 12.000ft.ig van árban,lehet ez a rezgőszék is olcsóbb...de mindenképpen megkeresem a honlap cimet neked,én egy hónapos korától ültettem bele,akkor még beletettem a babahordozóból az ujszülött fejszükitöt és ugy,már akkor naon élvezte..
2008. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na megtaláltam,arzuhanas.com,de most nincs olyan,nem láttam...
2008. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia! én innene rendeltem a fisher-prince.st: [link]

remélem segítettem neked az énkislányomis szewreti

2008. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,sokat segitettetek.
2008. okt. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!