Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy ebben a...

Miért van az, hogy ebben a témában (is) folyton lepontoznak, pedig tök normális használható válaszokat, tanácsokat adok?

Figyelt kérdés

Mások idiótaságainán pedig 90%-ban hasznosak a válaszok.

Nem nagyon érdekel, de mégis bánt kicsit.


2010. máj. 12. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek nem tetszik amit írsz már lepontoz. Ha valaki máskép gondolja mint te lepontoz... Ez van sajnos, engem is idegesít. Sokszor megfogadtam, hogy nem írok többet, de mindíg elcsábulok.
2010. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó ezen már én is töprengtem. Ennek az az oka (szerintem), hogy nem azt a választ adod/adjuk, amit egyesek hallani akarnak.

Annak ellenére nem az lenne ennek az oldalnak a lényege, hogy támogassunk valakit az akár rossz szemléletében, hanem, hogy elmondjuk ki hogy gondolja. Nahát ez itt nem működik. Ha nem azt írod, amit hallani akarnak, akkor már Te csakis hülyeségeket mondhatsz...


Én is próbáltam nemrég hasonló kérdést feltenni, és a moderátorok szépen átpakolták egy teljesen más kategóriába, így nem is kaptam rá választ...

2010. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipöben járok,engem is lepontoznak,csak azt nem értem én sem,h miért,pedig csak akkor válaszolok,h ha tudom biztosra rá a választ,vagy ha tanácsot is kérnek,de a lényeg,h mindig öszinte vagyok,csak ugy látszik sajnos ez nem mindenkinek elég,és ugy látszik nem is fontos!

Én nem pontozok le senkit sem,mert aki ir abban általában meg van a szándék arra,h segitsen nekem!És szerintem ez az oldal azért van,vagy lenne,h egymásra figyeljünk,és nem azért,h lepontozzanak!

Én is szomoru vagyok ezért,és bánt is néha,h hiába irok saját tapasztalatból véleményt,mégis ezt kapom csreébe!

2010. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én sem írok többet, pedig kár... na mindegy, köszi a válaszokat.
2010. máj. 12. 10:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként így tök felesleges ezt a funkciót fenntartani mert egyáltalán nem tükrözi a valóságot.
2010. máj. 12. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont most jártam így én is egy répás kérdésben. Ez azért bánt, mert úgy gondoltam a véleményemmel segítek a kérdés feltevőjének.

Na meg volt elöttem egy hasonló válaszoló, akivel én egyetértettem. Mégis csak engem pontoztak le

/de rendesen! 95-ről 90 %-os lettem :(/

Azért ez bosszantó /mármint nem az, hogy őt nem pontozták le :)/, hanem az, hogy annyira túl van lihegve minden szegény gyerekek körűl, hogy az már túlzás!

Én is számtalanszor megfogadtam már, hogy nem válaszolok a kérdésekre (amikre szeretnék), de hát ez az oldal nem azért van???????????

Szörnyűűűűűűűűűű :(

2010. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
most őszintén,miért érdekel mennyi a százalékod,ha te tényleg úgy érzed jó tanácsokat adsz,ne agyalj ezen.miden tanács annyi ér amennyit megfogadnak belőle,biztos van akinek nem tetszik,de nagyon sok itt a kis unatkozó kamasz is,aki csak úgy járogat ide oda és pontoz lefele.ne foglalkozz ezzel.te csak ird ki a véleményed,és a tanácsaid,mert segíteni akarsz.
2010. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem is figyelem ezt a pontozós dolgot, én pl. nem is pontozok, csak válaszolok. Minek ez egyáltalán? Nem értem.
2010. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én akkor akadtam ki ezen a pontozásos dolgon,mikor arra a kérdésre válaszoltam,hogy kinek mennyit dolgozik a párja,mennyit van otthon.Én írtam,hogy a férjrm heti 2-3 napot dolgozik és lepontoztak.???
2010. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erről én is tudnék mesélni. Valaki/k/ állandóan lepontoztak, mert aláírtam a becenevem. Most már nem teszem.
2010. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!