Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy itt minden...

Miért van az, hogy itt minden szoptatást pártoló választ csúnyán lepontoznak?

Figyelt kérdés
Én soha senkit nem pontoztam le azért, mert tápszerezi a gyerekét, annak ellenére hogy nem azt tartom természetesnek.
2010. jún. 25. 09:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Miért lényeges, hogy pontoznak, vagy sem?
2010. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne a pontozással foglalkozz! Kit érdekel, hogy ki mit pontoz le. Az a lényeg, hogy a kérdéseidre kapj segítő válaszokat! Nem?
2010. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Én pont úgy látom, hogy mindenkit leszólnak, lepontoznak, akinek eszébe jut a tápszer. Mondjuk én leszarom a pontozást, de e rosszindulatú megjegyzéseket utálom. A lényeg az információ csere, de itt elég sokan csak utálkoznak. Sajnos.
2010. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Leginkább azért zavar, mert úgy gondolom, hogy ha nagyon lecsökken a pontszámom (százalékom), akkor kevéssé fogják komolyan venni a válaszaimat...
2010. jún. 25. 10:15
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Pont az ilyen megjegyzésekre ugranak a tápszeres babák anyukái, hogy "nem természetes". Senki nem jókedvéből tápszerezi a babáját.
2010. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos én ismerek olyat (családon belül), aki valóban elítélendő módon tápszerez (félti a mellét). Persze ő dolga, de a hajam égnek áll, amikor közi, hogy teljesen tönkreteszem a mellem formáját, szerinte ennyit nem ér, jobb a tápszer:S Na az ilyen anyukák esetében felháborít a hozzáállás a szoptatáshoz. Ő is szokott jönni az oldalra, lehet ő pontoz le mindenkit, aki szoptatáspárti.
2010. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Van akit ezért pontoznak le van akit pedig azért. Én sosem pontoztam le senkit meg szoptatáspárti volt, de arra én is ugrok ha azt gondolják, hogy nem normális vagy természetes ha tápszerezem a gyerekem. Volt aki azt mondta adjak neki inkább gyümölcsöt meg zöldséget..Jó vicc, két hetes gyereknek??

Szerintem az a normális ha valaki mindent megtesz a szoptatásért, de ha nem megyy nem éhezteti a gyerekét, nem ördögtől való a tápszer. A lepontozástól még senkinek nem lett baja, az éhezéstől meg már igen.

2010. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%

Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van, senki se jókedvéből tápszerezi a gyereket, aki meg mellféltésből, az meg inkább ne szült volna.

Szoptatás és szoptatás közt is van különbség szerintem. Más egy pici babát szoptatni vagy egy 2-3 éves gyereket. Na az már nekem is kicsit sok, de hát mindenki azt csinál, amit akar. Az én egyik sógornőm is 2 évesen még szoptatta a gyereket, aztán meg is látszik, alig eszik meg valami főtt kaját, hát nem is úgy néz ki, mint egy kétéves.

Bár ezért én se pontoznék le senkit, mindenkinek a saját döntése, hogy ha tud, meddig szoptat.

2010. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Hát azért mert a mai világban szégyen szoptatni már nem trendi mint régen.Fontosabb a cici és testalak mintsem a baba kényelme.Ha valaki tápozik ahoz sincs senkinek semmi köze szerintem nem ciánt adsz a gyereknek de van aki rögtön támad erre,mindennek meg van a maga oka.
2010. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

Mit vártok amikor ilyeneket írkálna:

-MINDENKI SZERET SZOPTATNI MERT ÉN NEM

-UTÁLOK SZOPTATNI MERT UNDORÍTÓ

Van egy jó pár ilyen gyagyás.

2010. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!