Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig aludt a...

Mennyi idős koráig aludt a gyereked hálózsákban?

Figyelt kérdés

Az enyém 12 hós. Most vettem neki újat nyárra, mert a régit kinőtte. Szépen elviseli, aminek örülök is, mert sokat forog éjjel és külön alszik.

Nem fura, hogy ennyi idős és még mindig abban alszik? (Az unokahúgomat csak 9 hónapos koráig tették hálózsákba.)


2010. máj. 10. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amíg fel nem állt. Ez olyan 7,5 hónapos korában volt. Azóta nem hajlandó elviselni a hálózsákot, mert a reggeli program az hogy körbe járja a kiságyat! :)

Pedig én még örültem volna neki ha abban alszik, mert ő is folyton lerúgja a takarót magáról.

2010. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, és nem fura hogy abban alszik! Nála idősebb babák is alszanak hálózsákban! Örülj neki! :)
2010. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15 hónapos még abban alszik, de szerintem még 3 évesen is abban altatom majd, így nem takarózik ki, mert izeg mozog egész éjjel, lerakom a kisány egyik végébe, s a másik oldalt szèltében kel fel másnap.
2010. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
8 hós kora óta feláll, 9 hósan kezdett kapaszkodva lépegetni a kiságyban. Amúgy még nem jár önállóan. Egyik mozgásban sem okozott gondot eddig a hálózsák. :)
2010. máj. 10. 21:53
 5/16 anonim ***** válasza:
nemsoká 2 éves lesz, de hálózsákozunk. még járni is tud benne és szereti ő is, én is ((:
2010. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Hogy csináljátok? Az én fiam ahogy felállt nem volt hajlandó elviselni magán a hálózsákot... Hogy tudnak járni benne!? :)
2010. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mint egy kis pingvin... :) Legalábbis a lépegetése a kiságyban engem arra emlékeztet. :)
2010. máj. 10. 21:59
 8/16 anonim ***** válasza:
kialakítottunk egy esti rituálét, amikor ráadom.Kéri hogy vegyük fel. Rggel, vagyis inkább hajnalban abban jön ki a nappaliba, kicsit ücsörög benne, aztán persze levesszük
2010. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
enyém 14 hós és semmi baja a hálózsákkal. mikor felébred mi egyből kivesszük az ágyból reggel, tehát meg sem próbál felállni, utána meg egyből peluscsere, átöltözés, így nem szerencsétlenkedik benne.
2010. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ahogy így olvastam amiket írtatok, nekünk szerintem a reggeli rituáléba se nagyon fér bele... Mivel mi sokat éjszakázunk, így én reggel, 7 óra tájban, amikor kel a fiam még ágyban vagyok. Amikor megébred, ő kicsit játszik az ágyban az alvós macijával, dumál, sikongat neki és ilyenkor szokott kakilni is. Nekem muszáj az ágyban hagyni, mert különben megzavarom a csomaggyártásban és az az egész napra rányomja a bélyeget! :) Viszont nem tudom elképzelni hogy az én türelmetlen fiam a hálózsákban totyogjon! :D AMúgy 15 hónapos.
2010. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!