Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 7 hónapos babának egy...

Lassan 7 hónapos babának egy ebédre kb. mennyi főzeléket kellene megenni?

Figyelt kérdés
Alig bírom megetetni vele a 100-120-at.Ilyenkor mi van?
2010. máj. 7. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen annyit kell megennie, amit megeszik, ami jólesik neki. Különbözőek vagyunk. Ha szépen fejlődik, ne aggódj emiatt.


4éves kiscsaj, 22 hónapos kissrác, 28 hetes pocakcsajszi anyukájuk

2010. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként szépen fejlődik, akkor minden oké. Kereszlányom sosem bírt fél üveg bébiételnél többet megenni. Fiam van hogy másféllel bevág, van hogy beéri kb annyival, amit írtál. Mikor milyen napja van. Volt, h napokig alig evett. Havonta elviszem mázsálni a védőnőhöz, és azt látom, h szépen fejlődik így is, úgyhogy teljesen ráhagyom mennyit eszik.
2010. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is lassan hét hónapos. Ő egy étkezésre 1-1,5 üveg bébiételt eszik meg. Egyébként kb. 3 óránként eszik. Naponta 1-1 étkezés főzelék, és gyümi, a többi tápszer, éjszaka már nem kelünk.
2010. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neki ennyi kell. Tudom, nehéz nekünk, én igazi tuszkolós anyu vagyok, tudatosan kezdek leszokni róla, mert tényleg többet árt mint használ! Nem mondom, hogy hagyni kell, annyit egyen vagy ne egyen ,amikor akar, kell tartani az étkezési időket és próbálkozni, nade a síró, tiltakozó gyerekbe mrg egy kanalat benyomni, csakhogy meglegyen a szerintünk elegendő adag,hát nem túl szép. Szóval neki 100-120 az adag:) ha megeszi, nagyon ügyi, dícséret érte:) főleg ha nem alultáplált, visszamaradott. Ha nem, akkor ez igy okés.
2010. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A héten köhög,meg egy picit náthás,ezért voltunk a doktornéninél.Kapott antibiotikumot,meg szirupot.DE!Amikor rátettem a mérlegre KEVESEBBET MUTATOTT mint 2 hete!!!Akkor volt 8580g. most meg 8550g.Azthittem elájulok!!Miért van ez????????????
2010. máj. 7. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól számolom, 30 grammal kevesebb most, mint két hete.Lehet, hogy akkor teli volt a hasa, bele, most meg kakilt, pisilt előtte.Egyébként az én fiam nyolc hónapos, és csak fél üveg az adagja.Engem is idegesít, próbáltam már többet belediktálni, de inkább nem teszem, mert ha túleszi magát, visszajön.Hat hónapos kor után lelassul a hízás, akkor havi 400 gramm az átlag.Ha annyit hízik, akkor ne aggódj.

/Z/

2010. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!