Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok finom üveges...

Ajánlanátok finom üveges husis főzeléket, kaját 8hós babának?

Figyelt kérdés
Ha nincs lehetőség főzni, pl nyaraláskor jól jön. Ahogy észrevettem, ezek nem túl fincsik, nem is szívesen eszi meg, csak amit én kotyvasztok neki :) De ma elővettünk egy kecskeméti brokkolis sertéshusist, na azt falta, és szerintem is finom volt :)
2011. jún. 6. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindég a kecskeméti kajákat vettem neki, ha mentünk valahova. Imádta, én is:-) Nagyon fini még a gesztenyés husi is.
2011. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kecskeméti gesztenyés-almás-husis + összes husis finom

univer almás-banános-husis

univer körtés-banános-husis

univer spenótos husi

2011. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kecskeméti:

-bolognai (Isteni finom)

-vadas marhahús rizzsel

-tökfőzelék


Az én fiamnak ez a 3 a favoritja!:)

2011. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nyerő a brokkolis, a spenótos, a paradicsomos, halas, cukkínis. Szerintem mind finom, nekem inkább túl tömény zöldséges egynémelyik. Én Kecskemétit szoktam leginkáb venni, néha Hipp-es, ha akciós.
2011. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám finnyás volt az üveges kaják terén. Csak a Nestlét ette meg, kedvence a bolognai spagetti (8 hónapos kortól) volt.
2011. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!