Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A főzeléket 2. nap is oda...

A főzeléket 2. nap is oda lehet adni a babának?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha pl. burgonyát valamilyen gyümölccsel összeturmixoltam, s kétfelé osztottam, s ha azt, amiből nem evett a baba, hűtőbe teszem, s másnap adom oda, úgy lehet?

Vagy mindig frisset főzzek?

Néha odaadtam neki, de volt hogy kidobtam. Most kezdtük a kostoltatást, szóval pár kanálnyit eszik, viszont a botmixerrel nagyon kicsi adagot nem tudok turmixolni, mert azt nem viszi a turmix. Egy kisebb burgonya, s mondjuk negyed vagy fél barack, vagy 1 burgonya 3-4 szem meggyel (a meggy a kedvence)


2011. aug. 14. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan ! en is masnaponta keszitek puret. meg akar le is fagyaszthatod adagonkent.
2011. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, másnap még oda adhatod. Én főzeléket soha nem fagyasztottam, szerintem az már nem olyan.De amit te főzöl, az még akkor is jó másnap, ha hús van benne.Ha másnap sem fogy el, akkor kuka.
2011. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is kétnaponta főzök neki. A bébiételeket is felbontva hűtőben tárolhatod még 24 óráig, de csak akkor ha nem lett megmelegítve. A gyümölcsös desszerteket meg két napig lehet tárolni.
2011. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem fozeleket fagyasztok hanem zoldsegpuret liszt nelkul. az ugyanolyan izu mint a friss.
2011. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A fagyasztásos módszer tetszene, csak sajnos nem kivitelezhető, kis fagyasztó apóssal felezve, így helyhiány miatt örülök, ha télére pár zacskó friss gyümölcsöt, zöldséget (zöldbab, borsó) el tudok tenni a babának.
2011. aug. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!