Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljak főzeléket a...

Hogy csináljak főzeléket a babának?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást eddig csak gyümölcsöket kapott de már szeretnék neki zöldségeket is adni.Hogyan és mivel kezdjem?
2011. máj. 11. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Először a krumpli, répa, banán kombinációval kezdj. Mondjuk egy szem krumplit és 1 répát apríts össze, és picike sóval (tényleg csak egy mákszemnyivel) saját levében főzd meg. Összeturmixolod (anyatejjel vagy tápszerrel) és adhatod neki. Holnap adhatod a krupmlit banánnal. Nekünk nem ízlene, de ők odavannak érte :)
2011. máj. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csináltam olyat is, hogy főztem krumplit, répát, adtam hozzá pici sütőtököt bébiételből, mert az a kedvenc, és így turmixoltam össze.Később főztem neki céklát, ahhoz nem kellett semmi más, mert azt önmagában is habzsolta.Vagy együtt főztem: alma, krumpli.

Kapott már zöldborsót is, ezt csak bébiételből, mert így nem görcsölt be tőle.Én már pici csirkemell kockát is főzök bele, és adtam már neki csirkemájat is.De ő már 8 hónapos lesz.

2011. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!