Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem alszik a babátok és...

Ha nem alszik a babátok és csak sír, mert annyra fáradt, akkor hagyjátok sírni? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a fáradtságtól sír, mindig oka van a sírásnak, csak sajnos azt nekünk kell kitalálni, jön a foga? Fáj a hasa? ÁÁ nehéz ez. Én olyankor mindig énekeltem neki, simiztem a hasát, és vártam, hogy elaludjon.
2010. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
én ráhajolok a kiságyban és átölelem, vagy csak simizem az arcát, persze nálam még a legmagasabb álláson van a fekvőfelület. aztán ha így se megy, akkor picit kiveszem és ringatom, ha megnyugszik, ismét kiságy, és ha ismét nyafog, megint odahajolok hozzá. általában ezek bejönnek, de szerencsére a babám legtöbbször magától elalszik.
2010. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha átlendült a holtponton és már tényleg totál kivan,akkor szépen beviszem a besötétített szobába, berakom a zsákba és beteszem a kedvenc zenéjét.Az ágya úgy van kialakítva,hogy le lehet venni az oldalából annyi részt amennyi ő és az ágyunkhoz van illesztve(mint azok a babamama ágyak),lefekszem mellé,fogom a kezét,ő többnyire ekkor is rugdos,mármint nem engem hanem felfelé és sír,akkor simi simi és úgy teszek mint aki alszik:)Sosem kell 15percnél több és már ő is alszik:)
2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynám sírni, szegény nagyon kicsi még (3,5 hós). szüksége van még az anyukájára. Én mindig felveszem és vagy megszoptatom vagy pedig egy kicsit ringatom így pár perc és már alszik is.
2010. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk is előfordult,hogy a fáradtságtól annyira sirt,hogy csak úgy tudtam megnyugtatni ha kézbe vettem és elringattam.Nekem nincs szivem sirni hagyni.
2010. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.én nem hagyom sírni,nálunk sokszor van ez,akkor kézbe veszem hanyatt,kicsit magam felé döntöm,oda adom a cumiját ha kéri és általában pár perc múlva ragadnak le a szemei.nem altatom amíg el nem alszik mert azt nem akarom hogy ehhez szokjon hozzá,úgyhogy ha leragadtak a szemei,beteszem a kiságyba.néha még pityereg ha kieseik a cumija akkor azt vissza adom neki.
2010. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom sok szerető Anyuka van :) Én is az vagyok. :) SOHA nem hagytam sírni 2 percnél tovább,ez persze örökkévalóság volt számomra.Amikor sírt,felvettem és ringattam,vagy én is mellre tettem,utána el aludt. :) Egyébként tényleg van olyan,hogy annyira fáradt és nem tud elaludni,akkor fokozatosan csökkentek minden külső hatást,vagyis szépen lenyugtatom,ami eddig mindig bevált,(de tényleg) és utána berakom az ágyába,oda fekszek mellé,hogy lásson,és szépen elalszik.Persze közben mondja a kis magáét. :)Utána lámpaoltás,és majd csak reggel találkozunk újra. :)

Egy másik,hogy rájöttem,nem szabad túl pörgetni a gyereket,vagyis az sem jó,hogy ha egész nap jön megy pl az udvaron játszik,mert estére K.O. lesz velem egyetemben.Mindenből keveset,és akkor tuti nincs nyűgösség. :)

2010. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!