Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan sarkaljam a kislányomat...

Hogyan sarkaljam a kislányomat a kúszásra, mászsásra?

Figyelt kérdés
A lábait teljesen maga alá húzza, pucsít. A mellkasát is megemeli, de külön, külön. Nem tudja összeegyeztetni a két dolgot. Néha sikerül egy pár centit előre mozdulni, de hiába teszek elé bármit nem foglalkozik vele, csak hisztizik érte. 29-én volt 7 hós. Kezdek aggódni. Folyamatosan csak repülőzik, már lassan 2 hónapja. Azt mondja a védőnő, mert erősíti magát. oké, de már nagyon erős, félek hogy csak hátránya lesz, mert már háton is kinyomja a hasát, mintha hidat csinálna.
2010. máj. 6. 11:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hova kell vinni? Sajnos egy kisebb városban lakunk. Debrecentől 50 km-re, Bp-től pedig 200-ra.
2010. máj. 6. 14:07
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: És hogyan kellett tornáztatnod?
2010. máj. 6. 14:09
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudom őt tornáztatni, mert amit csinál az speciális és csak a Dévényes tornász tudja azokat a pontokat megnyomni amit kell. Hívd fel az alapítványt és kérdezd meg a felétek dolgozó tornász telefonszámát.

A honlapjuk [link]

De figyelmeztetlek, hogy nem lesz egy leányálom, bár nem lehet tudni a te babád, hogy reagál.

Az én kérdésem annó ez volt. Szerintem nem veszthetsz semmit, nekem is ezt mondták annó és hála istennek hallgattam magamra és az itteniekre. Egyébként határozott javulásunk van. Elvileg már csak egyszer-kétszer kell mennünk annyira kikezelte.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14:36-os vagyok. Egyébként nekem is csak repülőzött meg C alakban aludt. Ja és itt van még 1 link amin leírják milyen tünetek vannak:

[link]

2010. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en kisfiam 5,5 honaposan kezdett forogni,7 honaposan ult,8 honaposan kuszott,9 honaposan maszott es egy hetre ra kapaszkodva felallt.

Most 10 honaposan mar par masodpercre megall magatol es kapaszkodva korbe setalja a butorokat.

Szerintem ne aggodj,ra er meg a babad:)

10 honapos kisfiu anyukaja

2010. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!