Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptember vége körül születet...

Szeptember vége körül született babátok mekkora és miket csinál? Kíváncsi vagyok, más babák miket tudnak.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2009.09.28-án született, 3900g, 58cm volt. Most 74cm és 9.5kg körül van. 5 foga van. Napi 3x cicizik és napi 3x eszik püréket, olyan 1.5-2dl körüli adagokat. Pár napja előre is tud kúszni, és pár percig megül egyedül, ha felültetem, de aztán elveszti az egyensúlyát, és eldől mint a zsák. Négykézláb ringatja magát előre-hátra kb 1 hónapja. Sokat sikongat és magyaráz, vigyorog az idegenekre is, kivéve néha 1-2 pasira. A Tiétek?:)
2010. máj. 5. 21:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Simán bíztam a nagyiékra a fiamat, jól kijönnek egymással:-) Andris nagyon tud nevetni, mindenen rötyög:-) akármit csinálsz a szeme se áll jól;-)
2010. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ma este nekem is sikerült kicsalnom pár rötyögést:) Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én hétről-hétre jobban odavagyok a kisfiamért. Első babám, és gyönyörűnek találom, édes, dundi, zabálnivaló. Remélem sikerül egy kishúg is majd mellé...
2010. máj. 6. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!