Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kecskeméti kismami, aki...

Van kecskeméti kismami, aki szeptember vége felé szül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kecskeméti vagyok, de ott szülök szeptember végén, persze ha kibírjuk odáig.
2009. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem pontosan kecskeméti vagyok. Hetényi. Te? Kisfiú/kislány?
2009. júl. 16. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:

A kolleganőm szeptember közepén.

Én 2 hét múlvára vagyok kiírva. Ki a dokitok, kecskemétiek?

2009. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs dokim. Nem fogadtam. De lehet, hogy fogok. Nem tudom még.
2009. júl. 17. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szeptember 14-re vagyok kiírva és kisfiunk lesz. Nekem a Horti a dokim. Nektek nunis vagy kukis lesz? Doki?

2009. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szept elejére vagyok kiírva, kisfiam lesz. Dokim nincs fogadott, de rendelésekre a Steinmetz-hez járok. Nála szültem a kislányomat is.

33hetes km

2009. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az első vagyok, kunfehértói,kisfiúnk lesz.a dokim Pétervári László. Ti tudjátok hogy pelust meg kisruhát kell e vinnünk?
2009. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kukis lesz. Én 22-re vagyok kiírva. A Pétervárihoz járok én is, de csak rendelésre a kórházba.
2009. júl. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!