Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szül valaki szeptember vége...

Szül valaki szeptember vége felé Vácon?

Figyelt kérdés
Fogadott vagy ügyeletes dokinál?
2010. aug. 20. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudok-e segíteni, én okt 23-ára vagyok kiírva, nincs fogadott dokim.
2010. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak kiváncsi vagyok van e sorstársam:)
2010. aug. 20. 12:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és nekem sincs fogadott dokim
2010. aug. 20. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Szeptember végén szülsz??huu...de jó:))mármint én is örülök, hogy van "sorstársam":)

és kihez jártál terhesgondozásra?

2010. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mikorra vagy kiírva?
2010. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát terhesgondozásra Dunakeszire járok uh-ra meg változó mikor ki van általában Gyurkovics , de voltam már Kondérnál is. Elvileg szeptember 26-ra vagyok kiírva. te hová valósi vagy? Te is akkortájt szülsz? Fiú, vagy lány? Nekem Leventém lesz:)
2010. aug. 22. 09:07
 7/11 anonim ***** válasza:

hát én kicsit későbbre, okt 23-ra vagyok kiírva, és Benedekem lesz:)

Amúgy Dunakeszin lakunk mi is, én a Juhászhoz szoktam menni, először hozzá mentem, aztán úgy alakult, hogy utána mindig.UH-n én is voltam már a Gyurkovicsnál, meg Szaniszló Zsoltnál kétszer, jófej.Meg szerintem Juhász is jófej...bár baromi kíváncsi vagyok kihez fogok kerülni mikor szülök:)

Voltatok ilyen szülésfelkészítőn?Állítólag minden hónap első szerdáján van, azt hiszem 5-fél 7ig, gondolom bemutatják a szülészetet...mi tervezzük hogy elmegyünk férjemmel, lehet 1-én, jó lenne tudni mi hol van:)első baba lesz, és egyáltalán nem ismerem a kórházat:)

2010. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én Kovács dokihoz jártam ide Keszire. Nekünk is első baba lesz. Hát nem voltam szülésfelkészítőn de már nem is tervezem. Én sem ismerem a kórházat. Lesz ami lesz:) és Keszin merre laksz? Én ma megyek 36h-es uh-ra:)
2010. aug. 23. 08:05
 9/11 anonim ***** válasza:

na mi volt az UH-n?én most voltam múlt héten 30 hetesen:)itt a lakótelepen, a garas utcában lakunk.Ti merre felé?

Ja és tudsz esetleg olyan turit, ahol lehet baabruhákat kapni?Kaptunk már innen-onnan, meg mondtk hogy a tescoban vannak jó áron body-k, de még nem vettünk...a penny mellett van egy azt tudom, ahol vannak babaruhák, de ott nincs túl sok body.Ti hol vettetek?

2010. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam ma uh-n 2 hét múlva kell mennem nst-re. Mi a rendőrségnél lakunk a Király utcában. Hát babaturist nem nagyon ismerek igazából mi kaptunk sokat, meg én vettem auchanba meg tescoba is jó árban tényleg. még a Kenguru Goldba is lehet olcsón vásárolni vannak akciók nézd meg. megkérdezhetem te mennyi idős vagy ? Én 32. Dolizol még?
2010. aug. 23. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!