Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem viszi játszótérre 1-2...

Aki nem viszi játszótérre 1-2 éves gyerekét, miért nem?

Figyelt kérdés

Van ilyen a környékünkön, nem értem... A többi anyukával figyeltük hogy sosem jön le a játszóra. Szegény kisgyerek :(

Hogy lehet ilyen?


2010. ápr. 27. 18:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért nem viszem mert nincs (új lakópark a város szélén). De ha lenne akkor se vagyok biztos benne, hogy vinném mert néha már a szomszéd kismamákból is sok. Hallgatnom kell, hogy XY szomszéd már viszi is bölcsibe a gyereket (2 évesen) és inkább visszamegy dolgozni, jaj micsoda anya az ilyen. És tudom, hogy engem is kibeszélnek ha nem vagyok ott mindig kiderül, pedig én "benne vagyok a bandában". Undorító! Persze biztos van aki nem ilyen de sajnos itt csak ilyennel találkozom és el is megy a kedvem a bandázástól. :(
2010. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Minket se sokat látnak a ház előtti játszón.Egyszerűen azért, mert másik játszóra megyünk.Én se nagyon szeretem a klikkeket, amik kialakultak.Pletykálnak mindenről.Plusz vannak sokkal jobb, érdekesebb játszóterek is, ahol a kislánykám is sokkal jobban érzi magát.Na meg én is.

2010. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Nincs olyan játszótér, ahová a fiatalok, alkeszok, macskák stb.., ne járnak be este!

Üvegek(szilánkok), cigicsikkek, pisis homok!

Sok irigy, pletykás, kövér anyuka, akik azt hiszik, hogy ha a gyerekük játszótéren játszik, jobban fejlődik és értelmesebb lessz, mint az olyan kisgyerek, aki otthon anyával készségfejlesztőzik vagy csak szimplán sétálgat bármerre!

Én undorítónak tartom a játszótereket, ahol csak betegséget lehet össze szedni a higiénia hiánya miatt!

És pont az ilyen anyukákat, sem nézem jószemmel!

2010. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso!!

Nagyreszben igazad van, de azert abba is belegondolhatnal, hogy valakiket megbantassz.

"Sok irigy, pletykás, kövér anyuka"

Attol, hogy valaki meghizott meg nem kellene lenezi es rogton mindennek lehordani.

Nem mindenki irigy attol, hogy meghizott.A pettykassag meg tenyleg nem alkat fuggo.

Kicsit figyelj oda, hogy mit irsz, mert olyanokat is megbanthatsz ezzel, akik egyebkent teljesen normalisan viselkednek!!



egy elhizott anyuka aki nem bandatag sehol es nem is akar az lenni


Ui: tudom, hogy itt nem a koversegen van a hagsuly...pont ezert esett rosszul, hogy miert kell az elhizottakat bantani!!

2010. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2,vagyok.mégis le lettem pontozva.gondoltam hogy vannak emberek pl a kérdező is akinek nem fog tetszeni,de picit felhúztam magam a kérdésen.olyan volt mintha azt mondta volna hogy rossz anya aki nem viszi játszóra a gyerekekét.Pedig nekem azokról is megvan a véleményem akit te példaként említettél,hogy egész nap lent van a gyerekeivel.hát igy a legkönnyebb,foglalkozzon a gyerekkel más,így oda oda pislog az ember a gyerekére,de többnyire azt sem,aztán nem kell vele otthon már foglalkozni semmit.mert az ha lent van az ember 1 órát az még oké,de egész délelőtt vagy du,vagy egész nap lent lenni magas lustaságra utal.kedves kérdező ne az ilyen anyukákra legyél már büszke.
2010. ápr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Valószínű igazad van. Bár én nem egész nap vagyok lennt csak pár órát, de van aki délelőtt és délután is. Nem tudom milyen lehet a lakása... És ha belegondolok lehet hogy engem is kibeszélnek ha nem vagyok ott. Csak azt gondoltam alap dolog a játszótér egy ekkora gyereknek, de lehet hogy azt is csak belém beszélték :)
2010. ápr. 28. 07:31
 17/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy van akinek az a legnagyobb baja, hogy az xy ember miért nem viszi le a gyerekét.

Amúgy szerintem sem lesz kevesebb ember attól az a pici, ha nincs lett.

Pl. az én lányom is 16 hónapos és most tanult meg járni egyedül. Néha lementünk, de semmit nem tudott csinálni, csak ülni a babakocsiban. Most meg ezer dolga van az embernek. De ismerősökkel összejárunk ettől még.

Ja és nekünk hatalmas udvarunk van. És most imád csak járkálni az udvarban, a fűben még nem érzi magát biztonságban.

Ja és amúgy minek menjek el vele egy olyan közösségba, ahol az anyukák állandóan okosabbnak érzik magukat és kioktatnak, hogy ezt így vagy úgy kéne. Ha mindenki csak a saját dolgával foglalkozna sokkal jobb lenne a világ!!!!

2010. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hmmm,szintén azért nem viszem,mert nincs hová.:(

Községben élünk,ezidáig nem alakítottak ki játszóteret,pedig én szívesen mennék a kisfiammal.Dejó nektek!

-mg

2010. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Már irtam, hogy nagy udvarunk van és inkább oda viszemki mint a játszóra.Többek között azért is mert nem vagyok kiváncsi az öszeszokott kis anyukákra akik egymással csacsognak miközben a gyerekeik játszanak.Engem már attól is vert a viz régen hogy itt az anyák összeálltak és 4en-5en tolták egyszerre a babakocsit és úgy sétáltak:)

Nemtudom nekem ez nem jön be.

Viszont az hogy a játszótér nem a kedvencem az nem jelenti azt hogy a gyerekem nem jár közösségbe.Sőt!Mintahogy nem az utcán lógok a gyerekkel egész nap(mert más azt teszi).Ha társaságra vágyom átmegyünk a gyerekemmel(vagy nélküle)a barátnőimhez, vagy telefonon beszélgetünk,ők legalább tuti nem beszélnek ki a hátam mögött:)

2010. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Most olvastam az egyik választ, hogy nincs higiénia a játszótéren. Hát lehet. De ennyi erővel a buszra se szállok fel, mert a részeg fiatalok ott dekkolnak. Vagy nem ülök le a padra az utcán, mert biztos egy hajléktalan aludt este rajta. Mindenben megvan a kockázat, csak keresni kell...

Amúgy mi járunk játszóra, 1 évesek a gyerekek (ikrek), és jól érzik magukat.

Ha rossz idő van, akkor bent játszunk valamit vagy rajzolunk.Ha jó idő van, akkor reggel felkelnek, esznek felöltöznek és csak ebédre jövünk be. Aztán délután, ha felkelnek megint kimegyünk, amíg világos van.

2011. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!