Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem viszi játszótérre 1-2...

Aki nem viszi játszótérre 1-2 éves gyerekét, miért nem?

Figyelt kérdés

Van ilyen a környékünkön, nem értem... A többi anyukával figyeltük hogy sosem jön le a játszóra. Szegény kisgyerek :(

Hogy lehet ilyen?


2010. ápr. 27. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
lehet,hogy attól fél,hogy a homokozóban elkap valamit.,nincs rá ideje vagy nem tudom.de én sem értem.egy gyereknek kellenek a játszótársak,meg úgy alapból jó a mamival kettesbe is sétálgatni,apuval hármasban pedig mégjobb:)
2010. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
de jó a másikat jol kibeszélni.istenem,de nagy a gondod.arra nem gondolt a jó játszótéri tanács,hogy esetleg máshová,másmikor viszi?vagy esetleg annyi a babás család barát körülötte,hogy felesleges játszótérre vinni őt.igazából nem értem miért nem jelentitek fel,kisgyerek veszélyeztetése miatt.
2010. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Én azért nem fogom vinni a játszótérre a gyerekem,mert még elkap valamit...Nagyon koszos nálunk minden...Inkább építünk egyet az udvaron,homokozóval,hintával,csúszdával.
2010. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm sem vitte és kibeszélték, de senki nem tudta mi miatt nem viszi!


A lány 1 éves volt, a fia 3 éves és akkor még a tesója 3 éves lányára is ő vigyázott évekig.

Akkor nem tudta levinni őket. 3 kisgyerekkel nem egyszerű, főleg ha mindhárom 3 év alatti

2010. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Én sem viszem, illetve a házunk melletti játszótérre biztos nem. Pont ezért, amit írtál : én nem tudnék ilyenekről beszélgetni a többi anyukával, az a típus vagyok, aki rosszul van a pletykától meg mások figyelgetésétől. Ezt nem bántásból írom, tényleg így van. Ettől függetlenül viszem a gyermekem közösségbe, ilyen - olyan programokra és vannak kisgyerekes ismerőseink is. Meg van távolabbi és szebb játszótér is.

Én ezért nem viszem és nem hiszem, hogy emiatt "szegény" lenne a gyerekem :DDDDD

2010. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Én sem viszem öket.Egyrészt mert az egyik 2,5 éves a másik pedig 9,5 hos.Nem egyszerü elvinni öket de én sem hiszem hogy ettöl kevésbé értelmesek.
2010. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik fiammal nagy játszóteresek voltunk. Nemvolt messze, gyönyörű új volt. Aztán jöttek a gondok. Eleinte csak a bokrokban végezték a kisebb nagyobb dolgukat a csövesek, majd már a játszótéri homokozóban lévő kis házba is. Undorító volt. Aztán szépen lassan a drogosok is odaszoktak és az injekciós tűk látványa nem éppen szívmelengető. Na m éppen ezért nem járunk.

Szerencsére nem messze nyílt egy játszó hely, nem épen játszótér, de a gyerekeimnek megfelelő. Na ide szívesen elmegyünk.

2010. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk családi házban lakunk, ezért nem viszem le a gyereket külön a játszóra, mivel van szép nagy kertünk sok játékkal, persze ha lakásban laknánk biztos hogy mennénk.

Amúgy ha valamerre járunk és látok egy játszóteret akkor tuti megállunk és megnézzük.

Szóval nem tartozik a napi programjaink közé a játszótérre járás.

2010. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Biztos abban is van igazság, amit írtok. De pl. nálunk is van egy anyuka akinek 14 hós és 2,5 éves gyerekei vannak, mégis szinte egész nap lent vannak a játszótéren. Pedig nagyon ki van szegény már. Az is oké ha van az udvarotokon mászóka stb, de szüksége van társaságra a gyerekeknek, és az anyukák is tudnak így beszélgetni, ami szintén fontos szerintem.
2010. ápr. 27. 21:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


"játszótéri tanács" ez nagyon tetszett.

Miért kell kinézni ha egy anyuka nem bandázik?

Én sem járok a saját játszóterünkre,mert ilyen összeverbuválódott anyukák vannak,akik vizslatják a többi kismamát.Ha rájuk köszönök akkor csak bambulnak és vissza már nem tudnak köszönni.Járunk játszótérre,más kismamákkal együtt csak nem oda.Pont emiatt a pletykálás miatt.

2010. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!