Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy sétáltatjátok még magától...

Hogy sétáltatjátok még magától ülni nem tudó 9 hó körüli babátokat?

Figyelt kérdés

Félig ülő helyzetben sem jó már neki, folyamatosan fel akar ülni, sír, nyűglődik, de a doki azt mondta, hogy amíg magától nem ül fel, addig nem ültethetem, és ez sajnos a mai napig még nem történt meg...

Mennyire kell ezt szigorúan venni? Ha leültetem akkor pár percig ül magától is, és a félig döntött babakocsiból is fel akarja húzni magát, viszont ha teljesen ültetem, egy idő után lecsúszik és görnyed a kis háta, mert nem tartja magát.

Már minden séta kiborít, mert végigbőgi :((( Ti mit csináltatok ilyenkor?


2010. ápr. 26. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy úgy szabad ültetni, hogy a háta meg van támasztva! Tehát én mindig ültetve viszem sétálni a kisfiam (8 hónapos), mert szeret nézelődni stb.. Úgyhogy nyugodtam ültesd fel sztem.
2010. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na, nekem meg pont azt mondta a doki, hogy ne párnázzam és támasszam ki, mert nem bírja még a gerince,ha magától nem ül fel... azért köszi:)
2010. ápr. 26. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
9 hónaposan már bírja az ülés a gerince.nyugdtan ültesd,nem baj ha még magától nem tud.nem lesz semmi baja ha segítesz neki egy picit.
2010. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányom most lesz 9 hónapos.Még magától nem tud felülni de már ül ha lerakom.A babakocsiba is csak úgy tudom vinni hogy ül és nézelődik.Majd a séta alatt elalszik és akkor lefektetem.
2010. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. ápr. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!