Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-15 fokokban miben sétáltatj...

10-15 fokokban miben sétáltatjátok 1 éves babátokat? (még nem jár)

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

body, harisnya, bélelt nadrág, vastag pulóver, kabát, sapka.

egy takaró meg minidg van ki tudja mikor kezd el fújni a szél

2010. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, bélelt kardigán, pufi mellény, vékonyabb sapi, ma nem adtam rá harisnyát, dupla rétegű nadrág volt rajta, és cipő. (Ő sem jár, csak totyorog kézenfogva)
2010. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha babakocsiba viszed,ahogy az első írta,és ha van lábzsákod azt is rakd rá,azt ne feledd ő egyhelybe ül,és jobban ki tud hülni. Én ma harisnyát,bodyt,vastyg pulcsit,vékony overált,átmeneti cipőt,és melegítő felsőt adtam,és még vastag sapit,de ő már szalad 23hós.Végig labdázta az utat.
2010. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen jó írják ö még egy helyben ül így téliesen öltösztetteném de már nem takarnám be,és lábzsák se kell.
2010. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!