Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig altattátok babátokat...

Meddig altattátok babátokat hálózsákban?

Figyelt kérdés
8. hetesen még abban alszik éjszaka, de ha már tud forogni, akkor is kényelmes lesz neki, vagy akkor inkább rugit adjak rá?
2010. ápr. 26. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyém is még picurka, de pont tegnap gondolkoztam ezen a kérdésen. Én arra jutottam, hogy addig fog hálózsákban aludni, amíg nem tudja teljesen koordinálni a mozgását. (pl. ha becsúszna a lába a rácsok közé, akkor ki is tudja húzni...)

2010. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én sose használtam zsákot, mindég takarónk volt.
2010. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Még csak terhességnél járok, de már kérdeztem anyákat erröl, és változó. Van aki soha nem használt van akinek a 2-3 éves gyereke is abban alszik.

Beakadt lábat még a 2-3 éves sem tuti kitudja húzni föleg ha elfordítja.

Szerintem addig használd amíg a gyereked nem reklamál érte, vagy amíg be nem jönnek a höségek.

2010. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én születésétől kezdve paplannal takartam be. Most 4 hónapos, és azon gondolkozom, hogy most kezdem el hálózsákban altatni. Állandóan "tornázik", és lerúgja magáról a takarót, vagy belecsavarodik. Talán a hálózsákban kicsit jobb lenne neki.
2010. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a kisfiam 9 hónapos, hálózsákban alszik (szerintem a tescós a legjobb) az eljétől fogva, nem szokott belecsavarodni, simán feláll benne, és elmegy a kiságy egyik végéből a másikba mászva vagy állva, a takarót lerúgja magáról, uh még egy ideig hálózsákban fog aludni
2010. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Képzeld el, még négykézlábazni, sőt járni is tudnak hálózsákban :) :)

Praktikus a hálózsák, jobb mint a takaró, nem rúgja le magáról. Nyugodtan vegyél nagyobb méretet is majd, a babádat nem fogja zavarni a mozgásban.

2010. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 hónap felett kifejezetten ajánlják, így nem áll fel majd állandóan a kisbaba az ágyban. Mi most 5 hósak vagyunk és első perctől kezdve abban alszunk. Amit még ajánlanak, mi így csináljuk, body és paplanos hálózsák szimplán, így pucin van a lába, ami megnyugtatja.
2010. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia!16hós fiam az első perctől abban alszik.olyat veggyél későbbre,aminek az alja jó széles.mi már csak ujjatlant használunk.tud benne sétálni is amúgy.szóval nem akadályozza a babákat.ja és Bence még forog is,bejárja éjjel az egész ágyat :)

ilyesmik vannak nekünk:

[link]

2010. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor a kisfiam kicsi volt és még nem forgott takaróval aludt. Amikor elkezdett forogni áttértünk a hálózsákra, és azóta is abban alszik. Most 19 hónapos. Reggel kiveszem a kiságyból, lerakom és hálózsákba átmegy a mi szobánkba ott tévézik egyet. Kényelmes, praktikus, és amit megfigyeltem, ha nincs rajta a zsák megpróbál kimászni a kiságyból, így viszont nem tudja a lábait addig emelni.

2010. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örökmozgó a lányom :) Éjjel is...félelmetes, hogy néha milyen pozitúrákban találom meg reggelente. Néha még keresem is, hogy merre van a paplan között :D

Ugyanis kitakarózik, lerúgja, alábújik stb. (van légzésfigyelőnk)

Születésétől fogva hálózsákban alszik, nyáron vékonyban, télen paplanosban. Most tavasszal pedig frottírban. Muszáj, és ahogy néztem nem zavarja. Néha hasra esik még (most tanul járni) felhúzza a lábánál, és csak az ágyban mászkál benne, tehát nem esik nagyot.

Meddig használom? Ameddig tudok méretet venni. Sajna 86-os nyárit még nem sikerült, azt mondják nincs már akkora, és néznek rám idétlenül miért rakom még bele.


10 hós miniszörnyeteg anyukája

2010. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!