Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menniyre befolyásolta a...

Menniyre befolyásolta a kapcsolatotokat a férjetekkel (az apukával), hogy sokmindenben máshogy gondolkoztok a nevelésről?

Figyelt kérdés
Nálunk napirenden vannak a viták emiatt...eléggé lehangoló. :(
2010. ápr. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne is mond, mi is rengeteget veszekszünk ez miatt!

Ő elvár dologokat, amiket tegyek meg a babával, de ha én mondok valamit az nem tetszik neki. Vagy veszekszünk vagy inkább alig szólunk egymáshoz..szörnyű

2010. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi szerencsére nem veszekszünk.

De ez annak köszönhető, hogy pedagógus vagyok és a párom tudja hogy megpróbálok mindent jól csinálni, még ha furának is tűnik.

Például a hozzátáplást ő nagyon szorgalmazta 4hós korában, de mondtam neki az érveim és mindig megérti.

2010. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát. én is pedagógus vagyok. ez a vicc. neki halvány gőze nincs a gyermeklélektanról. mondta is mindig,a míg terhes voltam, hogy majd okítsam ki, hogy mi hogy van, mert ő nem tud semmit. ehhez képest...amit mondok, az mind hülyeség. ha könyvet adok a kezébe, vagy újságot, vagy mondom neki hogy akkor nézzen utána ő maga, akkor meg nem érdekli....szóval ilyen helyzetben nem sok megoldást látok.
2010. ápr. 26. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
fú, hát így nehéz lehet. nálunk hál istennek nincs ilyen, de ha lenne én megmondanám, hogy vagy azt csináljuk, amit én mondok vagy ha szerinte az hülyeség, akkor igenis olvasson utána, vagy halgasson!!! lehet durván hangzik, de ha te hülyeséget beszélsz szerinte, de utána járni nem hajlandó, hogy igazad van-e, mert ahhoz lusta akkor nem tudok mást mondani, mint hogy egész egyszerűen csak kötözködik teljesen feleslegesen megnehezítve ezzel mindenki napját.
2010. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk nincs ilyen probléma, a férjem családjában nem volt kisgyerek szóval azt sem tudta mi az , így vannak dolgok amiket teljesen rám hagyott. Nem erőltet semmit, megkérdi hogy miért nem úgy csinálom, elmondom neki és megérti az érveimet. Ja és nem papucs...
2010. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok vitánk volt, van, ha valamiben nem értünk egyet. Ez pedig sokszor előfordul. De szerencsére ő meggyőzhető, én pedig vagyok elég kitartó.
2010. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az enyém nem meggyőzhető. a maximum, amit elérek, az az, hogy at mondja: jól van, akkor csináld ahogy akarod. és megsértődik, és úgy gondolja, hogy mindent egyedl döntök el....
2010. ápr. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!