Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek a sok együttlét,...

Szerintetek a sok együttlét, a gyakori találkozás a csajoddal/pasiddal tényleg rosszabbá/unaalmasabbá teheti a kapcsolatotokat? (megunjátok egymást? ) (a többi lent! )

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok le ti milyen gyakran találkoztok a szerelmetekkel, illetve 1 nap hányszor hívjátok egymást vagy vmi...
2010. aug. 13. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A felnőtt emberek jelentős része házasságban, vagy élettársi kapcsolatban él. Ezek között azért jócskán akad olyan, aki szerelmes a párjába, és nem unja, hogy mindennap látja. Pl én. :)
2010. aug. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én heti négyszer, 3-4 órára. De nem teszi unalmassá. Jó az első pár hétben hónapban nem kell egymás nyakán lógni mert akkor tényleg megunhatjátok egymást, de sztem nem ettől függ. ha szereted és hiányzik és időtök enged találkozzatok. ennyi
2010. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket =) hát igen...:P pl énse unom...csak attól félek hogy... ő fogja megunni...bár ő találta ki (barátnőm) hogy találkozzunk 2 naponta néha viszont látom rjata 1 kicsit hogy unja...a napi 3-4 óra szerintem (4x) tökéletes..hát köszönöm:)
2010. aug. 14. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az együtt töltött időt mennyire töltitek változatosan. Igen, az emberek többsége együtt él vagy házas, de ez nem jelenti, hogy nem unja a párját, vagy hogy nem hiányzik semmi sem. Nem divat kimondani, de a kapcsolatok 90%-ában vannak bibik. Kell a személyes szabadság is, hogy hiányozzon a másik, hogy alig várjuk a találkozást. Házasságon belül is (én abban élek) kell a saját tér, saját szórakozás, külön töltött idő, mert ha összezárnak valakivel, aki lehet a legjobb fej is akár, az agyadra megy bizonyos idő után, ez egészen biztos. Adj szabadságot is, ne csak elvárd, hogy találkozzatok! Az egyensúly nagyon fontos!
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én a volt pasimmal(az előzővel) msn-en dumáltam esténként,vagy amikor épp rám írt,esetlen én ráírtam.A találkozás időnktől függő volt,hetente 1-2-szer.Meg is untuk egymást,illetve ő engem nem,de én igen őt.És szakítottunk.:S

De ez még nem volt az igazi szerelem.

2010. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen:S...ez tényleg nem lehetett igazi szerelme...én azért tettem fel a kérdést mert több mint 1 éve vagyunk 1ütt a barátnőmmel...és...nagyon gyakran találkozunk van hogy kicsit megun látom rajta...és..halottam hogy ez ronthat..eléggé:S köszi a kommentet
2010. aug. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!