Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire teszi próbára a...

Mennyire teszi próbára a kapcsolatotokat az, hogy nem sikerül a baba? Hogy viseli a partneretek, ha pl. meddőségibe kell járni?

Figyelt kérdés
Nem féltem a kapcsolatomat, mert mindketten erősek vagyunk és kitartóak, de soha nem lehet tudni, hogy mi okoz majd gondot.
2009. jún. 10. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se féltettem a kapcsolatomat.

Mikor a beültetés utáni 5. napon már nagyon gyanús volt a párom, rákérdeztem, hááát, a munkahelyen volt egy megértő, házas, 2 gyerekes nő, aki válni szeretett volna, de egyedül nem tudott volna megélni, ezért nyitott szemmel járkált, hol egy fickó, aki jól keres. A férjemet szemelte ki. Meghallgatta a problémáit. Én meg házsártos voltam a hormoninjekcióktól, a sikertelen próbálkozásoktól. 5 nappal a beültetés után éjszaka közepén összecsomagoltam neki. Mikor kiderült, hogy megvan a babó (épp akkor sikerült persze :-)), akkor hazaköltözött és azóta szidja magát, hogy milyen hülye volt. Azóta 3 gyerek van és boldogok vgyunk, bár azt a 2 hetet nagyon nehéz volt túlélni és megemészteni.

2009. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban volt ilyen probléma, már az orvosok is lemondtak arról hogy valaha is babájuk lesz és mikor már nem is számítottak rá sikerült ! 1 éves a baba de a házasság tönkrement ! Válnak !Több sikert nektek !
2009. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is meddőségibe kellene menni mert nem sikerül a baba de én nem megyek nem teszem ki a párom ilyen hercehurcának mert tudom h ő sokkal nehezebben viselné lelkileg és nem akarom h bármi is megváltozzon

hiszem és tudom h az a pici jönni fog amikor ő akar

2009. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A partnered is ember, ebből indulj ki. Szeret téged és szeretne gyereket.

Nálunk ugyan ez van, nem jön a baba és orvostól orvosig.

A legtutibb,/ szerintem /én így csináltam: a saját köreimet egyedül róttam a dokiknál /vérvétel, uh, hormon vizsg./. Elmeséltem a férjemnek, hogy ha gond volt és ennyi. Tőle csak annyit kértem, hogy nézesse meg magát, hogy bizonyságot nyerjünk vele minden oké. Hidd el, ha gond van náluk hiúsági kérdést csinálnak belőle.

Sok sikert a babaprojekthez, és kívánom, hogy jöjjön a gólya...

2009. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyetértek az előző hozzá szólóval. Én is így csináltam. Szerintem is felesleges egy pasival órák hosszat várakozni, nagyon utálják és nincs is igazán rájuk szükség, meg aztán valakinek pénzt is kell keresni amíg mi várunk:))
2009. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk másképp van. Velem eljön minden vizsgálatra, kinn vár. Ezért hitték már többen, hogy babát várunk, mert véletlenül összefutottunk a dokinál, és sajnos a magyar társadalomban ez nem olyan általános, hogy férj elmenjen a nővel. Teljesen megért, mindig ő tartja bennem a lelket és vigasztal, benne semmi kétség, hogy jönni fog a baba csak ki kell várni.
2009. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy írtatok.Reméljük kitartunk egymás mellett a rosszban is!!
2009. jún. 11. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!