Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, ha bereped vagy...

Honnan tudom, ha bereped vagy megsérül a kisfiam kukija húzogatás közben? Mindig látni lehet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 07:42
 1/2 ltimea ***** válasza:
Ha megsérül vérzik, de nem vészes. A sógornőm járt úgy, de a doktornő azt mondta hogy begyógyul. A kisfiú most lesz 4 éves.
2010. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én mindig következő napon vettem észre és akkor nem csináltam, de azt ajánlom hagyd is abba, mert nekem gyereksebész főorvos mondta, hogy te magad okozhatsz szűkületet azzal, hogy sokszor bereped és ott már heg keletkezik! Csak ha szobatiszta lesz, 2-3 éves kor körül ajánlják a vele való foglalkozást. MÁs országokban kifejezetten tiltják, csak nálunk van még sok helyen ez a régi nézet. Azt mondta nemrég műtött egy 16 éves fiút szűkülettel,akinek a szülei szintén húzogatták kicsinek és most kezdte a gondokat okozni, gondolom erekció közben fájdalmat okozott.

Ennyi a tanácsom!

2010. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!