Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vény nélkül kapható...

Van vény nélkül kapható kenőcs kukira? Eléggé elakadtunk a huzogatás terén

Figyelt kérdés

18 hónapos,szépen haladtunk a kukihuzogatással (4 hósan full szűk volt,egy pici rés sem volt rajta,most már makk feléig feljön) de a múlthéten megbirizgálta neki a gyerekorvosunk- ovatosan,nem rántotta fel,és azóta piros neki és nekünk sem hagyja...

esetleg van rá való krém,hogy jobban haladjunk és a pirossag- fajdalom is enyhüljön?


2011. máj. 29. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

4 Hónaposan az a természetes, hogy szűk, pont azért, hogy a bacik ne fertőzzék be.

Nem értem, hogy a gyerekorvos is miért húzgálja...

A fiam másfél éves, de soha nem nézték neki, de látszik hogy már majdnem feljön a bőr, ami amúgy 3 éves koráig sem késő.

Én megpróbálnám a canestent a pirosság ellen.

2011. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval csak még annyit tennénk hozzá ,hogy a kis fiamnál a körömvirág krém szokott segíteni a pirosságon és fájdalmon ...
2011. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első biztos nem canestent akartál mondani, mert az a gombára van, mi a másik?
2011. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De a canestenre gondolok, mi is használtuk párszor. Vékonyan be kell kenni, 2 nap alatt elmúlik.

A sudokrém, neogranormon nem jó rá.

2011. máj. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ok köszi, utána néztem, ezt is írja: "A Canesten krém enyhíti a bőrirritációt, viszketést"

szóval bocsi, én csak gomba elleni krémként ismertem...

2011. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem 4 hónapos

18...

a doki a mi kérésünkre nézte meg,4 hosan a madarászba műtétet mondtak rá,amit 2-3 évesen akarnak megcsinálni,annyira semmi nyílás volt rajta....ezért keztem el huzogatni

2011. máj. 30. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Értettem, hogy 18 hónapos.

A 4 hónaposra írtam, hogy akkor még tök természetes, hogy szűk a kuki. Nincs abban semmi természetellenes dolog, az én fiamé is ilyen volt, úgy 8-9 hónapos korától látszott, hogy kezd felválni a bőr, de soha eszembe nem jutott piszkálni, mert komoly hámsérülést okozhat, mit te nem látsz, csak később, amikor csúnyán begyullad.

/első válaszoló/

2011. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!