Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog erről és hogyan...

Mikor fog erről és hogyan leszokni?

Figyelt kérdés
11. hós babám nappal keveset, viszont éjjel is eszik (legalább akkor). Nem tudom elvenni tőle az étkezést, teával nem tűr. Vacsira jó éjt papit kap, de mivel nem tud egyszerre sokat enni, így nem bírja reggelig. Mondanom sem kell, nem egy vasgyúró.
2010. ápr. 22. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy vacsira valamilyen laktatóbb főzeléket adsz neki.Az én lányom 10 hónapos,de már egy ideje így csinálom és reggel 8-9 ig alszik.6 körül kap egy főzeléket,utána fürdés,majd lefekvés elött még egy kis tápszer,és utána csend-rend-fegyelem van reggelig... :)
2010. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy délután nem pl 4 óránként, hanem 2-3 óránként adsz neki enni.

A tejpép nem laktat sokáig. Adj neki főzeléket (hússal!) vagy valami hasonlót amit ti vacsiztok, szalámis kenyeret sajttal, tejfölös vagy vajkrémes kenyeret sonkával (sajttal), esetleg azt/ olyat ami az ebéd volt.

Szerintem ne etesd éjjel, egy-két húzós este után leszokik. (bár az nem lesz neked sem könnyű)

Mekkora? Bár olyan sokat nem jelentenek a számok, MINDEN gyerek más, nem kell hurkásnak lennie.

Képzeld az én kincsem 4,5 kg-val született, és 18 hónaposan 14,5 kg. Ő meg olyan hurkás, kis vasgyúró, nagyon jó az étvágya. Mindössze csak fél kilóval könnyebb a 3 éves bátyjától. Tehát már ők testvérként is nagyon mások.

2010. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!