Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek néha úgy, hogy...

Nem érzitek néha úgy, hogy elbutultok a babátok mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor az az érzésem, hogy már kommunikálni sem tudok úgy, mint régen. Jó lenne valamit tanulni, de időm nem nagyon van rá. Illetve amikor van egy kis időm akkor inkább pihenek, hogy feltöltődjek egy kicsit. Ti is érzetétek már ezt? Esetleg tesztek is ellene?
2010. ápr. 19. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, persze, hogy éreztem/érzem. Most 9 hós a fiam és néha azt hiszem, hogy írni sem tudok. Hogy mit teszek ellene? Tavaly a szülés miatt halasztottam sz utolsó félévet másoddiplomán és most be kell fejeznem:))):(((

Abszolút megértelek, tanulni csak éjjal vagy akkor tudok, ha a férjem elviszi valahová, amúgy meg tévézni és újságot olvasni sincs időm.

2010. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajjjajjj. Már néha egy épkézláb moondatot is alig tudok összerakni. Beszűkült a szókincsem, és nagyon zavaró akkor ha társaságba kerülök és csak hebegek-habogok.
2010. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Olvasok sokat, így aztán nem érzek hasonlót. Nekem ez kikapcsolódás és feltöltődés is egyben. Én az első babám mellett végeztem az első főiskolát, aztán 3 gyerek mellett a másikat. Így nem mondhatom, hogy elbutultam vagy beszűkültem volna :)) Most itt a 4. és az olvasással igyekszem kivédeni a dolgot, meg azzal, hogy nem csak a gyerekekkel és a házimunkával foglalkozom egész nap.
2010. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ilyen megsem fordult a fejemben. Én annyira örülök, hogy nem kell toppon lenni az agyamnak, nem kell böngésznem a jogszabályváltozásokat, szabályzatokat, stb. Majd ha már ott járok, hogy megyek vissza dolgozni, előtte belevetem magam a szabályzatokba, de addig?! Élvezem a semmittevést, a napos délutánokat, a kávézásokat, a játszóterezést. Én már több gyereket nem tervezek (40 vagyok) az utolsó nyaram lesz, amikor nem kell dolgoznom, szabad vagyok, és ki is használom e szabadság minden percét. Néha még mónikasót is nézek, mert jól esik:))))
2010. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a cipőben járok. Ugyanígy gondolkodom és ugyanígy cselekszem. Próbálok angolt tanulni itthon (régebben nagyon jó voltam, de mára már az alapszintet sem ütöm meg sztem). Tervben van, hogy mire visszamegyek jövőre dolgozni, a jogszabályokból ismét naprakész leszek. Akartam tanfolyamot is elvégezni, de inkább én is pihenek, ha tehetem.
2010. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Most azzal próbálom fényezni az agyam hogy keresztrejtvényezek, kvízpartozom- ezek olyan elfoglaltságok, amiket bármikor abba tudok hagyni. Az olvasás egyelőre a babaszakkönyvek olvasgatása :( Pedig sorakoznak itt ám a könyvek- azonban nagyon hozzászoktam, egy könyvet akkor teszek le, amikor elolvastam... Első baba, így erről még nem sikerült lemondanom.
2010. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Néha olyan dolgokon el kell gondolkodnom, ami eddig pikk-pakk ment. Ez van. Majd ha visszamegyünk dolgozni, majd újból beindulnak a fogaskerek, most én azért nem bánom, h az agyam nem az ilyen dolgokon jár, mert még fog eleget! Mondjuk engem teljesen kielégít a kisfiammal való foglalkozás, tanultam eleget, elég volt egy darabig.


*Sz*

2010. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!