Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem érzitek úgy néha hogy...

Nem érzitek úgy néha hogy hamar megnőtt a babátok?

Figyelt kérdés
lassan már 16 hónapos a babám és néha úgy érzem hogy hamar megnőtt ,szeretném újra át élni az első hetünket mert olyan szép volt vagy a születése pillanatát.jó volt várni aszt is h mikor ül fel vagy mikor áll fel,mikor indul el...
2011. aug. 30. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen! 19 hós a kisfiam :)
2011. aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne is kérdezd. Most született, aztán mindjárt két éves... :)) Rohan az idő nagyon. De én örülök, hogy végre ekkora. Hogy szépen kommunikál, szépen beszél, hogy olyan "nagyfiú" már, megy bölcsibe, én megyek vissza dolgozni. Per pillanat nem vágyom újra, hogy újszülöttet tartsak a kezemben. Természetesen nagyon jó visszaemlékezni, de most nem akarom újra átélni azt.
2011. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De! Pláne úgy, hogy tudom, saját újszülöttet többet nem tartok a kezemben.

Mi a férjemmel alvás közben szoktunk rajta elcsodálkozni, hogy mekkora lett a gyerek! Még most tologattam babkocsiban, most meg mindjárt 2 éves! Meg mikor felkéredzkedik és eszembe jut, mikor akkora volt az apja vállán, mint egy kis bakfitty, a férjem tenyere betakarta, most meg lelóg mindenfele!

2011. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
de igen, sokszor! 14 hós a kisfiam. Pont az előbb (ha bekapcsolom a gépet a gyerkőcök vannak háttérképként, és ott még pici a pici) gondoltam én is ezt, hogy szinte már távolinak tűnik hogy pici baba volt, és hogy miért is telik ilyen gyorsan az idő. Nekem 3. gyerkőc, többet nem tervezek, és bizony kicsit sajnálom hogy többször nem élhetem át ezt a csodát. :)
2011. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!