Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vörös a füle mögött és alatta...

Vörös a füle mögött és alatta pedig apró pöttyök. Mi lehet ez? Fogzás okozhatja?

Figyelt kérdés
Eddig is tépte a fülét, de nem láttam a fülében és mögötte sem semmit. Tegnap este azt hittem megmarta, mert kicsit vörös volt, aztán ma reggel meg látom a fentieket :(.
2010. ápr. 15. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Pont most akartam kiirni a kérdést. Nálunk is ez van.. egy időre abbahagyta és most ujra. Sajnos nemtudom mi baja lehet.. én azt hiszem hogy allergiás lett valamire,talán az olajra, mert azután jöttek ki ujra a kis pöttyök amikor bekentem napraforgó olajjal. De már semmiben sem vagyok biztos. Bocsi, de én is várom a válaszokat... és ha megtudok valamit (megyek dokihoz) akkor irok.
2010. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi előre is! Nagyon kíváncsi vagyok mi lehet. Mi tegnap semmi újat nem ettünk, fürdetővel kentem be a füle mögött (de lehet tegnap előtt). Attól meg ugye csak nem lehet, hiszen minden este azzal fürdik. Most úgy látom kezd szenvedni a fogától, ezért én erre gondolnék.

Sajnos most költöztünk és még itt nincs orvosunk, de lehet beviszem egy rendelésre estére, hátha megnézi a doki. És akkor én is írok :).

2010. ápr. 15. 10:56
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekünk azt mondta a dokinéni, hogy ez semmi, nem kell vele foglalkozni - látott már rosszabbat is babáknál. Na, most agyalok, hogy ő legyen-e a dokinénink...

Szerinte lehet melegtől, de az is lehet, hogy ettem sok tejterméket vagy épp csokit és mogyorót (mondjuk ez stimmel).

Azt mondta, hogy ha nagyon akarom, kenegethetem, de valszeg csak azért cibálja a fülét, mert felfedezte.

2010. ápr. 16. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!