Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos anyatejes kisfiam...

1 hónapos anyatejes kisfiam hasán ill. a mellkasa környékén (csakis bal oldalon!) gombostűfej nagyságú piros pöttyök jöttek. Mi okozhatja ezt?!

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
mososzer?
2009. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami fürdető, krém, szerintem valami ilyesmi lehet a probléma. Az én fiamnak is előfordult ilyen, ki kell sakkozni mitől lehet.
2009. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amióta megszületett ugyanazt a mosószert (Persil Sensitiv folyékony) és öblítőt használom. Az Ő holmiját külön mosom, ill. a gyógyszertári hydropfill nonyon-os fürdőkrémmel fürdetem. Nem gondolom, hogy ezek okoznák a pöttyöket...
2009. febr. 28. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán most telítődött a szervezetében, nekem ezt mondta a doki.

Hát lehet találgatni, vagy ha anyatejes lehet Te ettél valami allergént, nálunk citrusfélékre, narancs, stb is kijön a pöttyi.

2009. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!