Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karfiolt hogy csináljátok a 8...

Karfiolt hogy csináljátok a 8 hós babátoknak? (1 hét múlva lesz 8 hós a pici lányom) Mivel keveritek hogy legyen valami íze?

Figyelt kérdés
Eléggé válógatós sajnos,a főzelékeket alig eszi,pedig a doki mondta hogy napi 2x adjak mert nem megfelelő a súlygyarapodása.Miket adhatok még neki,amit 7 hósan még ajánlottak?
2010. ápr. 12. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak sózom,és berántom.
2010. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én kisfiam is elég válogatós, a nagyon "zöld" ízűekre fintorog, kiköpi. Ezért az ilyen semleges ízű kajába vagy egy kis répát, vagy paradicsomlevet (anyós által pici cukorral eltett) öntök hozzá egy kicsit. Így már habzsolja. Ha jól tudom, van a kecskemétinek babáknak adható paradicsomleve, de szerintem Te már 8 hós babádnak egy pici paradicsompürét is adhatsz hozzá. B.
2010. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én krumplival és csirkemellel főzöm össze, úgy még nekem is ízlik :)) (én sót egyáltalán nem adok a babámnak, mondjuk ő így is megeszi) de jó ötlet az is, hogy bármilyen a babád által kedvelt zöldséget adj hozzá. A paradicsom pl nálunk is favorit (én bébiitalt használok, nincs házi)

Ha a te babád inkább az édes ízt kedveli, megpróbálhatod egy kis almával, vagy akár őszibarackkal is kombinálni!

2010. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!