Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljátok a krumlit...

Hogyan csináljátok a krumlit a babátoknak?

Figyelt kérdés
5hónapos a kisfiam és még nem adtam neki krumplit.raktam el lefejt anyatejet a mélyhűtőbe és azt hallottam,h azzal is lehet csinálni krumpli pürésen. Ti hogy csináljátok? köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 31. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Csipet sóval pici vízben megfőzöd a krumplit, majd ha kész, leszűröd, és anyatejjel turmixolod.
2010. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ja, már ha megeszi. Nekem egyik gyerekem sem ette meg. A második majdnem hányt tőle. Almával viszont szeretik. Ha nem megy másképp próbáld úgy. Először több almával, majd fokozatosan csökkentve az adagot.
2010. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 31. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
én tápszerrel kavartam ki neki. Pár hét múlva pár szál petrezselymet is tehetsz bele neki.
2010. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem javaslom, hogy sót tegyél a vizébe. Én saját levével turmixoltam. Magában nem nagyon tetszett neki, de bármi mást tettem bele, akkor nagyon szerette (alma, barack, egy kis édes paradicsomhús, cukkini, vagy répa akár több félét is egyszerre).

2010. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki mondta egyébként a csipet sót!!!
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!