Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hónapos kisfiam mellé ma...

A 8 hónapos kisfiam mellé ma lett kétcsíkos a tesztem, tudom h nem én vagyok az első, de légyszi nyugtassatok meg h nem lesz azért annyira nehéz?

Figyelt kérdés
Persze esténként a férjem is segít, de azért nem olyan rövidek a nappalok.
2010. ápr. 11. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én dolgoztam olyan helyen ahol a gyerekek között 14 hónap volt. Nyomni kellett. De ne aggódj, minden rendben lesz.
2010. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!! És NYUGI!!! Én majdnem szívrohamot kaptam, amikor a 6 hónapod kisfiam mellé bejelentkezett a kistesó... Természetesen én is be voltam ám tojva rendesen, de őszintén mondom, minden szuperül ment!!! A második szülésem 3 órát tartott, könnyebb volt maga a terhesség is. Szülés után fél évig szinte nem is tudtuk, hogy 2 gyerek van a háznál :) Hál Istennek az első néhány hétben csak szopizik, meg alszik. Az én gyerekeim között 14 hónap van, és soha, egy percig nem bántam meg, hogy így alakult!!! Sőt, ha mégegyszer csinálnám, ugyanígy lenne!

Nem mondom, hogy könnyű, jó, ha van aegítség, de mi sokkal rosszabbra számítottunk. Fáradt vagyok és lestrapált, de egyáltalán nem vészes!!! Hamar belejöttök :)

Most 2 éves a kisfiam, és 11 hós a kislányom, ellátom a két gyereket hiánytalanul, Apa segít, és még tanfolyamra is járok szombatonként. :) Mi nagyon élvezzük!!! És ez a két gyerek... édes aranyos kis betyárkák :)

Fel a fejjel, hidd el, jobban fogod bírni, mint ahogyan azt most gondolod! Ha egy kicsit csillapodnak a kedélyek, másképpen látod majd! Gondolj csak bele, mennyi csodás, örömteli pillanatot fog ajándékozni nektek az új kis Jövevény!!!

2010. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Előző vagyok, bocsi a hibákért, és úgy értettem, hogy az újszülött baba az első néhány hétben még csak alszik meg eszik... :)
2010. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk meg 11 hó a különbség.

A második szülésem első fájától kezdve,addig h a babám a kezembe volt 2 óra alatt lezajlott..elő készítette neki a tesó már az utat...

Eleinte huzos volt,h a kicsi éjjel is evett,hozzáteszem a mai napig eszik éjszaka(10hós),de egymáshoz szoktak.

Van h nagyon fáradt vagyok,és a második terhesség alatt voltak problémák,nem egészségügyi,de túléltük.

Olyan édesen kommunikálnak egymással babanyelven,és már együtt is szoktak játszani. A féltékenység csak mostanában kezdett jelentkezni,de csak minimális mértékben!

örülj a terhességednek,most nagyon gyorsan fog telni az idő.

2010. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vok,én is eléggé le vagyok strapálva..kozmetikus,fodrász csak álom,egyedül vok a gyerekkel napközben,nagyszülők messze,már nagyon el kellene rajtam egy teljes tatarozás,de ennyi legyen a legnagyobb bajom!
2010. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi biztatásokat, továbbra is várom a hasonló tapasztalatokat.
2010. ápr. 11. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Köztem és öcsém közt 14 hónap a korkülönbség. Jó tesók voltunk/vagyunk. Így felnőttként/anyaként minden elismerésem anyukámnak.
2010. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az első 1-2 év lesz nehéz, de az meg olyan hamar elrepül, hogy visszasírod...

2010. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!