Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » De nehéz ez az első hét!...

De nehéz ez az első hét! Nyugtassatok meg a többi nem lesz ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ki milyen típus. Én most vagyok a 23. napomon, és most kezd nehéz lenni:D

Amúgy én 2 hét alatt 6 kilót fogytam, szóval ez löketet adott a továbbiakhoz.

Legyél kitartó, mindig tudsz egy kicsit könnyíteni.

Pl. a fehérjenapot imádom, a szénhidrátot is. A gyümölcsnapot átvészelem két marék sózott mandulabéllel és sok gyümölcslével, a keményítőnapot pedig popcornnal és salátákkal.

2009. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 hónapja csinálom, már teljesen hozzá szoktam és fel sem tűnik, a lényeg, hogy változatos legyen az étrended. Én pl. keményítőnapon szoktam főzeléket enni, chilis babot..., gyümölcsnapon megsütöm a gyümölcsöt (banán, narancs, alma, ananász...), fehérjenapon általában húst eszek, szénhidrát napon pedig torta a vacsorám. Igy is szépen fogytam. KITARTÁS :D
2009. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

1 hét múlva általában a szervezeted hozzászokik a változáshoz, és utána könnyebb.

2 hét múlva elindul a zsírégetés, ami szintén változást okoz.


"A gyümölcsnapot átvészelem két marék sózott mandulabéllel"

Ami NEM gyümölcs. És sózott étel különösen nem ajánlott fogyókúrához.

2009. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

17:32

A sok savas gyümölcstől egyeseknek gyomorproblémái adódtak. Ezért gyümölcsnapon megengedett egy-két marék sós mag rágcsálása.

Olvass utána.

2009. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3. hete csinálom. Van előttem egy "élő példa", aki 20 kg-ot fogyott ezzel a diétával. Ha neki sikerült, akkor nekem is menni fog. Különben pozitív hozzáállás nagyon fontos. Pl.: ma ugyan nem ehetek csokit, vagy éppen húst, na de majd 3 nap múlva...(Vagy talán pont holnap.) Persze egyik diéta sem a mérték nélküli kajálásról szól.
2009. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!