Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának személyit ugye nem...

Babának személyit ugye nem kötelező csináltatni?

Figyelt kérdés
Nekünk ez van: TB kártya, adókártya, szül.anyakönyvi, lakcímkártya.
2010. ápr. 6. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2009-ben csináltattuk az útlevelet és 2012-ig érvényes. Ha jól számolom, akkor az 3 év. Megnéztem az útlevélben, mielőtt válaszoltam...
2010. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát én is megnéztem a fiamét, 2008. októberben adták ki és 2010. októberben jár le. az pedig 2 év:)
2010. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nagykövetségen mondták, hogy 3 évig érvényes az útlevél, és a személyi nem kötelező.
2010. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kötlező,de én megcsináltattam,mivel sokat járunk ausztriába!ha jól emlékszem 3 évig érvényes, és csak annyiból jobb mint az útlevél hogy INGYENES!!de csak EU tagállamokba lehet vele "közlekedni":)
2010. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

most mondok valamit.

Mikor szültem a fiam, a nővérkék járták a szobákat és közölték hogy fél éves koráig kötelező a személyi.

most megyek az okmányba, és kiderült mégsem. Nem értem miért beszélnek félre pont egy eü intézmény dolgozói.

2010. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!