Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. -20. heti kötelező...

A 18. -20. heti kötelező uh-ot az Istenhegyin szeretném csináltatni. Lehet?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok,h a dokim azt mondta,h a kórházba menjek csináltatni a pecsét miatt. -hogy majd az anyaságit megkapjuk.

De én inkább fizetek,mert nyugodtabb vagyok ha "igazi" szakértő nézi át a babát,hisz ez egy fontos vizsgálat lesz.

Vajon az ő pecsétjüket is elfogadják- hogy meglegyen a 4.?

Járt valaki hasonló cipőben?

Tudtok erről bővebbet,mert sajna én tanácstalan vagyok.

Köszönöm


2009. febr. 3. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megcsináltattam az SZTK-ban is és az Istenhegyin is. Az egyiket a 18., a másikat a 19. héten.


Arra figyelj, hogy az Istenhegyre két héttel előre jelentkezz be, mert Dr. Hajdú Krisztinához érdemes, őt pedig nehéz elérni, mert rengeteg kismamája van.

2009. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már megvan az időpontom,köszi:)

Csak azért vagyok bajban,mert 2 hete van időpontom és a dokim ezt a kórházas dolgot ma említette.

Tök kiment a fejemből h megkérdezzem ezt a pecsétes dolgot.

Meg nekem már ez lesz a 6.! uh-om.És picit félek h nehogy a babának baja legyen ettől a sok uh-tól.

Úgy gondoltam,h ezután mer nem megyek-egy jó darabig.

2009. febr. 3. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem menj el az SZTK-ba is genetikai Uh-ra. Azért ott is hozzáértők vannak. A genetikait nem csinálhatja akárki. Én Vácon voltam egy olyan dokinál (véletlenül) aki a Bolgárkerék utcai Czeizel-es genetikai tanácsadóba is csinálja az Uh-t szóval igazán ért hozzá.

Egyébként meg semmi baja nem lesz a sok Uh-tól a babának. Én vagy 12X voltam és még lesz kettő.


Ödv

35 heteske

2009. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az UH-tól a babának az ég egy adta világon semmi baja nem lesz! Teljesen ártalmatlan!

Az Istenhegyin nem fognak belepecsételni, és nem is fogadnák el, de szerintem meg a 4 pecséted enélkül is meglesz. Hidd el, fogsz még ezerszer dokihoz menni, amikor pecsételhet neked.

2009. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!