Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező 4d uh-t csináltatni?

Kötelező 4d uh-t csináltatni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2008. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, babamozinak is hívják... bár olvastam már olyat is, hogy jobban ki lehet vele szűrni bizonyos elváltozásokat, mégis a 2D-t tartják a legmegbízhatóbbnak.
2008. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kötelezőnek, nem kötelező, de én nem hagynám ki. Mi megyünk most a 20. hét körül, mert engem megnyugtat, hogy megnézzük, hogy minden rendben ven. Illetve szeretnénk még a vége felé is. Én a "sima" ultrahang felvételeket is alig várom, és nagyon jó érzés látni ahogy fejlődik a kis poronty. A 4D-s felvétel mindezt sokkal jobban visszaadja.

18 hetes kismami

2008. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, fizetős szolgáltatás, annyiszor mész, ahányszor szeretnél, vagy megengedheted magadnak.

Én voltam a 14. és 19.héten, hogy meggyőződjek róla, tényleg nincs semmi baja a babának, hátha azon jobban látszik, mint a sima uh-n.

Aztán voltam a 27.héten is, mert az már igazi babamozi volt, 'igazi' pufi kisbabával :D

Szerintem érdemes!

2008. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,ha nem akarsz nem kell menned.18.héten ott a genetikai uh,ott is észre vehetik a rendellenességeket.Én voltam 21hetesen,nem akartam kihagyni,majd megmutathatom a kislányomnak a rola készült képet és dvd filmet.Na és persze nyugotabb vagyok,hogy minden rendben,megvan mindene.Én nem bántam meg,mikor a kisszivét néztük és a doki kihangositotta,nagyon meghatodtam,kicsit eltört a mécses.Ugyhogy biztos menni fogok mégegyszer.Csak ajánlani tudom.
2008. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!