Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz babáddal, ha fáj...

Mit csinálsz babáddal, ha fáj a hasa?

Figyelt kérdés

Felveszed? vállra? karba fekve? Tornáztatod? Simogatod? Hasra teszed? Hogy bírod? Adsz neki valamit? Mit? mikor? Amikor fáj, vagy már előtte, evéskor? Minden evéskor, vagy napjában X alkalommal? ....

Lányom 4 hetes, és már nem mindig bírom nézni a szenvedéseid...


2010. ápr. 5. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
gondolom nem kakil!ezért agj neki glicerines kúp 1/4ét!1-2perc jön a kaki a mecsek baby teát adhatod neki pici cukorral édesitve éa most mivel nem jön neki el a puki se akor köménymag és hagyma összefözve kis cukor édesitéshez!hid el beválik!kúpot csak akkor ha nem tudd kakálni!
2010. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi infacolt adtunk a kisfiamnak, és az nagyon sokat segített. Ezen kívül hason fekve aludt (most már persze össze-vissza forog, mivel 6 hós, de a mai napig hason alszik el), vettem ánizsos-édesköményes babapocak-krémet, amivel masszíroztam a pociját, és a lábait is tornáztattam, hogy a pukikat könnyebben ki tudja nyomni. Nálunk ezek beváltak.

Van, akinek az espumisan jön be, aztán vehetsz cseresznyemag-párnát, amit felmelegítve a pocijára tehetsz, adhatsz neki Mecsek-baby teát, vagy ha szopizik, akkor te is ihatsz olyan teát, ami szélhajtó. Van egy pár dolog, amit ki kell próbálni, neki mi a jó. B.

2010. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pukizni tud, kaki rendben, cseresznyemag párna és mecsek tea nem vált be, cumi sem...

Most semmit nem ért a hassimi és tornáztatás sem..

Néha már kivagyok a tehetetlenségtől...

2010. ápr. 5. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Infacol? Espumisan? Próbáltad már valamelyiket? Nem tudom, ismered-e ezeket, de az a lényegük, hogy a sok apró gázbuborékból a belekben nagyobbakat csinál, így könnyebben tud pukizni. És hasra szoktad ilyenkor tenni? B.
2010. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg gripe water, egy hónapos kortól az is adható. Próbáld a masszázst, meg a kólikatartást is. Használhatsz cseresznyemagpárnát, vagy vasalj át egy textilpelust, és tedd azt a pocakjára. Én 4 hetes babának még nem adnék hagymateát.
2010. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2 hete hason alszik.

Eddig semmi ilyet nem használtam, első lányomnál is elég volt a természetes gyógymód. Lehet nála is elég lenne, de a két lurkó együtt már sok néha:-)

Mire oda jutok, hogy mit is vegyek, már vége a hasfájós korszaknak...:-)

2010. ápr. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!