Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz 7-8-9 hetes...

Mit csinálsz 7-8-9 hetes babáddal, amikor hosszabb ideig ébren van?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, nem tudok vele mit kezdeni. Persze foglalkozok vele, nem hagyom magára, de egy kis idő után nem tudok kitalálni semmit. Van még valaki így ezzel?
2010. szept. 17. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos kérdés:):):) Mintha én írtam volna! Soha nem tudtam mit is kezdjek vele:):):) Szórakoztattam egész nap pofákat vágtam énekeltem sétáltam vele tükörben nézegettük egymást és vártam az estét,hogy ránk nyissa valaki az ajtót....
2010. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sír és nincs semmi baja,akkor hagyom egyedül az ágyikójában egy kendőcskévek,vagy valkami mással a kezeügyében. Hagyom,hogy nézlődjön egyedül. Nem csinálok vele semmit,csak időnként ránézek. Az esti fürdés előtt szoktam neki énekelgetni,játszani vele.
2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is megpróbálom letenni, de csak rövid ideig van el egyedül, és hát jó lenne, ha ezt szokná meg, nem azt, hogy csak ölben érdekes a világ. A játékok viszont nem nagyon kötik le még.
2010. szept. 17. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én babám 7 hetes,de már pár hete szinte egész nap ébren van és a baba hordozóban ül szinte végig,ki se lehet belőle robbantani.Ha elbóbiskol és átrakom az ágyba,kiveri a balhét és csak akkor nyugszik le,ha visszaültetem.Semmit nem csinálok vele,sokszor ülök mellé,de hagyja,hogy elvégezzem a napi teendőket és ha már semmi dolgom,vagy nagyon nyekeregne,beszélek hozzá,meg sétálgatunk.
2010. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 6 hónapos egész nap mászik a lakásba s amibe csak tud felkapaszkodik és ácsorog akkor lesbe vagyok, amúgy sokat elvan
2010. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok bocsi elolvastam hetes helyett hónapost láttam:( ennyi idősen jól lekötötte a kiságyba a zenélő forgó:)mégegyszer bocs
2010. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Játszószőnyeg esetleg?Csörgő ha már meg tudja fogni..zenét bekapcsolni neki..Ennyi idősen nálam az ágyon feküdtek ,mellettem (nem éjszaka,és még nem forogtak)így tudtam őket szórakoztatni.
2010. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
+ babahordóban hintáztattam őket:)
2010. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A babaképeskönyvet ilyenkor más nagyon értékelik. Egy nap akár 15-ször is el lehet olvasni, neki nem unalmas:)
2010. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!