Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a hétvégi progitok a babáddal?

Mi a hétvégi progitok a babáddal?

Figyelt kérdés
Milyen idős?? És miket eszik?
2011. nov. 25. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2 éves lesz és a szülinapját ünnepeljük.
2011. nov. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9 hónapos. Szombat, apa horgászik, jön ide a nagynéni és együtt játszunk.

Holnap együtt a család, és itthon vagyunk.

Hát ennyi a program :)

A hét sűrűbb volt, mert apa itthon volt.

2011. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

9 hónapos a lányom. Tegnap apa buliban volt, így mi a csajszival reggeli (neki natúr joghurt gyümivel és gabonapéppel) után elmentünk kicsit vásárolgatni, hogy pihenhessen.

Amikor hazajöttünk, én nekiálltam készülődni, mert holnap lesz a szülinapom, és jönnek barátok köszönteni. A férjem addig kivitte sétálni a picit.

Délután még alvás, aztán játék.

Holnap pedig buli. A barátaink kislánya 2 hónappal idősebb, így össze szoktuk ereszteni őket. :)

Enni többnyire üveges kajákat eszik, nem nagyon kell neki a házikoszt. Kivéve a bolognaim, azt imádja.

De ma pl. főztem padlizsánt, és hozzáturmixoltam egy üveges paradicsomos krumplis halhoz. Büdi a gyerek, de nagyon ízlett neki. :D

2011. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!