Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz babáddal, ha sír...

Mit csinálsz babáddal, ha sír a hasfájástól?

Figyelt kérdés

Azután, hogy kimerítettél minden espumisant, infacolt, cseresznyemagpárnát, kamillateát, köménymagteát, maszírozást, tornát, simogatást, melegítést, hason fektetést, mit teszel?Fekve hagyod? Simized? Felveszed? Vállra, oldalra, hasra? Beszélsz hozzá?

Előfordult hogy "hagytad, hadd sírjon" mert már nem tudtál mit kezdeni a helyzettel és a babával?


2010. ápr. 13. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

soha nem hagytam sirni, főleg nem hasfájosan, ha már semmi nem használt akkor igen felvettem, és sétáltam vele a lakásban, volt h éjjel.

de ne hagyd sirni!

2010. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki Grippe Water-t. DM-ben v gyógyszertárben van.

Ha ordít úgysem tudod masszírozni. Tedd a válladra és próbáld megnyugtatni. Kitartást!

2010. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg ne hagyd sírni.Úgymond megrendülhet a bizalma benned.Nem tudom mennyire igaz, én is olvastam valahol.Meg aztán nem tehet szegény picurka arról hogy nem válik be semmi.Nyugodj meg szépen ne érezze hogy feszült vagy, egy picit ő is meg fog nyugodni.

Nem szeretnék kötekedni, de nem tudtok rájönni mi lehet a baj?

Ha anyatejes, lehet hogy Te ettél valamit ami bántja, vagy ha tápszeres akkor talán váltani kell.Mindenképp beszélj dokival.És szeretgesd jó sokat!!!

2010. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt hogy 2 órán át üvöltött szegénykém, tornáztattuk, infacol, teák, hasra tettük, hőmérőztük...stb majd felvettük és ringattuk. Na akkor megnyugodott. Míg pici volt nem hagytam sírni. Most 6,5 hónapos, már ha csak hisztis (mert már tud olyat is) akkor hagyom, de csak 5-5 percekre, és ki-be rohangálok fel veszem-leteszem....

Szóval nem egyszerű, de a ringatás bevált.

Kitartás! Sok nyugis estét! :)

2010. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia.


Ha biztos vagyok benne, hogy hasfajas (elotte megprobalom etetni, itatni, szorakoztatni, felvenni, altni)

Elos a bufiztetes, tornaztatas, masszazs, laz,merozes mert elegge szorulasos szegenyke (ilyenkor mar abba szokta hagyni a sirast, mert valami mar segitett a bajon).

A vegen szoktam adni Neki Gripe Watert, mert az segit a bufizesben is es a pukizasban is.

Edes komeny teat egyebkent is mindig kap.

EN SOSEM HAGYOM SIRNI!!

Nem csak hasfajasnal, egyebkent sem.

Megszakad a szivem, ha sir!!

Inkabb nem alszom egesz ejjel, mint pl most, hogy jon a foga, de nem hagyom magara!!

2010. ápr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg a hasfájós tartást:az alkarodra fekteted és így tud lógni keze,lába.nekünk végső megoldásnak ez vált be,nagyon szerette.már 4 és fél hónapos,néha még fáj a pocakja,ilyenkor szoktam alkalmazni,csak már nehéz egy 6 kilós gyerekkel.
2010. ápr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam hasfájos volt, espumisant adtam és ahogy az utolsó írta "alvó puma pózba" helyeztem(ilyenkor megnyugodott:-)Vagy ringattam és finoman ütögettem a popoját:-)a legvégső az a szélcső volt, durva dolog, de nagyon hatásos:-)
2010. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy hagyom sírni, mert akkr is sír, ha ringatom, simogatom, mindent megpróbáltam már...

A kézenfekvés sem vált be...

És tartani is olyan nehéz, mert annyira kalimpál és feszíti magát, hogy majd eldobom néha...

Szóval ezért kérdeztem, ki hogy reagálja le ezeket az időszakokat...

Amúgy az elsőt én sem hagytam sírni, már máskép vagyok.. néha kénytelen vagyok hagyni..

2010. ápr. 14. 19:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, rizsen, krumplin, tésztán, húson és vizen kívül szinte mást nem is veszek magamhoz...Attól elvileg nem fáj a hasa...
2010. ápr. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!