Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma baracklé helyett pürét...

Ma baracklé helyett pürét ettünk először, azóta evés utántól üvölt a babám a hasfájástól, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig is hasfájós volt. Infacolt és gripe watert már kapott, ez után az evés után is, lábát tornáztattam, még csak nem is pukizik... 3.5 hós, 6 hósan már dolgoznom kell, ezért kezdtük igy a védőnő tanácsára. A lével nem volt baja.
2009. júl. 15. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Kamillatea.

Nálunk az a nyerő.


Biztos, hogy a baracktól van?

Fura, ha a létől nem lett baja, akkor a péptől miért?!

2009. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát nem tudom, akkor véletlen egybeesés, mert ma délelőtt sem kakilt még, és lehet, igy nem tetszik a beleinek. Milyen arányban vagy hogy higitsam a kamillateát?
2009. júl. 15. 13:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Erre most egyik pillanatról a másikra bealudt. Kaki nélkül. Hmm.
2009. júl. 15. 13:49
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom, én érzésből csinálom a kamillateát.

Fogok egy jó csipetnyi kamillát, és beledobom úgy 1-1,2 ml-nyi forró vízbe.


Ha hashajtásra készíted, akkor tegyél bele egy teáskanálnyi cukrot, tuti a hatás!


Ha csak a pocakfájásra, akkor simán add neki.

Az én babám szereti, mert alapból édeskés a kamilla.

2009. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem 1-1,2 ml, hanem 100-120... :-)

Remélem még nem álltál neki... :-)))))

2009. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is fájt a pocakja ha magában adtam a barackot,így keverni kezdtem almával,banánnal,répával, burgonyával.Azóta nincs gond. A kamillateával azért vigyázz,mert segíti a belek ürülését és lazítja a székletet,akárcsak a barack.Szorulásos babáknál szokták alkalmazni.Együtt a kettő nem biztos hogy jót tesz.
2009. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Megvárom akkor felébredés után mi lesz, max holnap akkor előbb almát kóstolunk, és majd csak egyben kapja pürének :)
2009. júl. 15. 14:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Cukrot szerintem nem kellene tenni bele, 3és fél hós babának még nincs szüksége rá. Bocs az OFF ért.
2009. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lányommal én úgy tapasztaltam annak idején, hogy a barackra nagyon hamar megéhezett. Képes volt a barack után egy órával bevágni 120-130 ml anyatejet vagy tápszert, utána csend és nyugalom volt, és aludt, mint akit leütöttek.
2009. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Most akkor inkább megszoptatom. :D Ha az nem hashajt, akkor cukormentes kamilla tea (már elkészitettem). Aztán meglátjuk :)
2009. júl. 15. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!