Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma baracklé helyett pürét...

Ma baracklé helyett pürét ettünk először, azóta evés utántól üvölt a babám a hasfájástól, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig is hasfájós volt. Infacolt és gripe watert már kapott, ez után az evés után is, lábát tornáztattam, még csak nem is pukizik... 3.5 hós, 6 hósan már dolgoznom kell, ezért kezdtük igy a védőnő tanácsára. A lével nem volt baja.
2009. júl. 15. 13:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na nem jött be a szoptatás, még mindig nem kakilt, és sir :( Kamillatea - nem izlik neki, és nem hajlandó lenyelni...
2009. júl. 15. 15:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a kakilás a probléma,és nem a baracklé csere barackpépre,akkor próbáld meg hőmérőzni,esetleg glicerines kúpot adni neki.Azt nem írtad mióta nem kakilt. Anyatejes babáknál nem gond még az egyhét sem,de van ahol 10 nap. Tornáztassad,hogy mozogjanak a belek,masszírozd egy kicsit. Különben a barack segíti a széklet lazítását,ürülését.
2009. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Délelőtt nem kakilt, most már annyira visitott, hogy meghőmérőztem, ki is jött egy csomó, de nem tudom, más baba hogy birja, hogy 1 hétig sem! Ő már igy visit, hogy tegnap délután kakilt utoljára! Amúgy 3x szokott egy nap. Most is nagyon érdekesen viselkedik, folyton, mintha fájna a hasa és éhes kombináció, azért vártam másfél órát legalább, nehogy ráfájditsam a hasát, pedig amúgy egy normálisan 3-4 óránként evő baba.... Asszem ez nem a barack volt!
2009. júl. 15. 17:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyi idősen volt a fejlődési ugrása,állandóan evett volna,így 2óránkét kapott valamit.Vagy cicit,vagy gyümölcsöt,esetleg tejpépet,sinlacot mert annyi tejem nem volt hogy elég legyen.Volt olyan napunk,hogy hasonlókat csinált mint amit leírtál,és nem kakilni kellett neki.Jól írták előttem,hogy a barack mozgatja a beleket és lazítja a székletet.Lehet hogy attól fájt a pocija egy kicsit,mert "tologatta" a kakit.Tegnap még ebben az ügyben beszéltem a dokinéninkel és azt mondta,3-4napig nem is szabadna közbeavatkozni a székletes dolgokba mert megszokja a szervezet az ingert a végbélnél és utána még nehezebb lesz neki a kaki.Fiatal a doktornő és nagyon jó fej,én hiszek neki :) Ha nem kakil naponta a babád,az normális,és legalább felhasználja amit megeszik.
2009. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!