Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyettesíthetem e az Elevitet...

Helyettesíthetem e az Elevitet, Eurovit felnötteknek multivitaminos készítménnyel?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Eurovit kismamával igen. A többivel ne, mert más az összetétele.
2008. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egész nyugodtan!

Más is lehet az összetétele, de mindenkinek más az igénye is . A lényeg, hogy szedj valami vitamint,mert most jobban szükséged van rá. A zsírban oldódo vitaminokra figyelj, hogy nehogy túladagold..

Nem mindenki bírja az elevitet, gravidát maternát..stb-t, így ők is sima multivitaminokat szednek. Mivel itt a tél szedhetsz mellé c-vitamint is..a többi irányt a dokid személyreszabottan megmondja, mert a vasfelhalmozódás sem jó!!Azt a véreredmény alapján kell megállapítani, azért érdemes azt is szedni bizonyos fokig.

2008. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem! A kismamáknak való vitaminkészítmények más igényeknek lett kialakítva, mint egy sima multivitamin. Pl. folsav nem biztos, hogy van, vagy elég van benne, pedig az nagyon fontos. És még ki tudja milyen más fontos nyomelem, vitamin kimaradt a multivitaminokból.
2008. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert 4,5 hónapos babát szoptatok és két készítmény ára között igen csak van különbség. Összetételben nem gongolom, hogy lenne közöttük különbség. Egyébként rendszeresen szedem a Maltofer For rágótablettát és heti 3* ill. 4* alkalommal kálciumot és magnéziumot. Eddig is köszönöm a válaszaitokat.
2008. szept. 19. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem derült ki, hogy szoptatsz, azt hittem babát vársz:-)

Így egészen nyugodtan. Az Eurovitnek tényleg van nagyon sok jó készítménye, nagyon jó áron.

2008. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!