Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel helyettesíthetem?

Mivel helyettesíthetem?

Figyelt kérdés
Kisbabámnak szájpenésze van, és most vettem észre hogy nincs itthon több gézlap. Azt hittem hogy még van 1 csomaggal, de nincs, és most hétvége lesz, gyógyszertár nincs nyitva (vidéken lakom) a férjem pedig csak hétfőn jön haza. Van valami amivel helyettesíthetem???? KÖSZI!!! :-D))
2010. szept. 3. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
persze textilzsepi vagy pelus. bármi ami nem foszlik tökéletes. de csak egyszer használd utána főzd ki! játékokat, cumikat is!
2010. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is vidéken lakok, de szombaton van gyógszertár, persze csak délig :S
2010. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!! :-)))
2010. szept. 3. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
szivesen, jobbulást a picinek! ügyi legyél!
2010. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Adnil25 ***** válasza:

én fültisztítót használtam, mindet csak egyszer

arról a kisfiam le is szopogatta néha azt az ecsetelőt. így nem is kellett kennem.

2010. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a fültisztító nem szöszöl? :-)
2010. szept. 3. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Fültisztító nem annyira hatékonyan keni szét, azért nem ajánlják. Mi most gombát kenegetünk a szájacskában és mondta a gyerekorvos, hogy ne fültisztítóval mert késöbb fog elmúlni mintha az egész felületet alaposan bekenném. Ahogy írták textílpelus stb.
2010. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI! :-D
2010. szept. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!