Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel helyettesíthetem a...

Mivel helyettesíthetem a tejpépet ha azt nem hajlandó megenni?

Figyelt kérdés
anyatejes 7.5 hónapos babóm van délután a hozzátápi mellett próbáltunk neki adni egy kis tejpépet hátha este jobban alszik se a vaníliást se a banánost nem hajlandó megenni ja tejbe papival is próbálkoztunk üvegessel azt se...
2009. márc. 22. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát nemcsodálom h nemkell neki. nekem se kéne. :)

lehet már férfiasabb kaja kell neki.

2009. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy jobban esne neki folyékon kajcsi. Az én babám sem szeret már az esti lefekvés elött kanállal adható dolgokat enni. A Milupa HA vaniliás pép elég folyékony a rajta lévő utasitás szerint elkészitve, én azt szoktam adni neki cumisüvegből.
2009. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már gyümölccsel keverni? Én kb fele-fele arányban szoktam a gyümit és a tejpépet, és nagyon szereti. (8 hós múlt)
2009. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nestle sinlac ha nem jön be a tejpép.
2009. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is gyümit keverek a tejpépbe, úgy nagyon szereti!
2009. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó, a gyümölcsöset az enyém se szereti, a natúrba teszek friss gyümölcsöt, azt imádja. Egyébként azt mondta a gyerekorvos, ha nem eszi meg, hát nem baj. Nem túl jó nekik állítólag, inkább adj neki egy kis gyümölcsrizst.
2009. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kell, hogy tejpépet egyen? Főleg ha anyatejes? Én pont azért nem adok neki, mert még mindig szopik a 9 hós lányom, a tejpép meg tápszer alapú..

Nálunk van gyümi, főzi, és szopi. Sosem evett tejpépet.

Én inkább a gyümibe tennék 6 hós Hipp babakekszet, attól tartalmasabb és jobban jóllakik.

De ennyi idősen már ehet 2x is főzit+ gyümit.

2009. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat kicsit tanácstalan vagyok mert nem vagyok én se tejpép párti de úgy vettem észre délután már nem elég a tejcsi van tejem de úgy látom még éhes reggel eszik tízkor gyümit kettőkor főzit de azt nagyon nehézkesen fogadja a húsos ízeket ezért gondoltam aa tejpépet hátha megeszi.a baba kekeszek meg glutént tartalmaznak akkor most azt már adhatom?vagy iktassak be több étkezést?
2009. márc. 23. 07:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!