Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac péppel helyettesíthetem...

Sinlac péppel helyettesíthetem a tápszert?

Figyelt kérdés
Tej érzékeny a lányom és így kiemelt támogatással kaptuk a tápszert és a sinlac pépet, de ez a támogatás csak 1 éves koráig járt a babának. Elmúltunk 1 évesek a támogatás megszűnt,Gasztroenterológiára csak februárra kaptunk időpontot, a tápszer tartalékunkat megette a picur, de sinlac pépünk még van. Csinálhatok a pépből tápszert, mert még éjszaka eszik a baba.
2010. nov. 18. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A Sinlac rizsből és szt.jánoskenyér magból van, tehát nincs benne fehérje és egy csomó olyan vitamin, ami a tápszerben. Tehát nem, mert azok pótolhatatlanok a baba szervezetének.
2010. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tápszer helyett kaptuk,a doki azt monda nem tejalapú,de állati fehérjét tartalmazó táp.Én higítom és azt eszi 7hós lányom.
2010. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy hígítsam, hogy a cumisüvegből ki tudja szívni?
2010. nov. 18. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi,csak most láttam a kérdést,én dupla annyi vizet teszek a porhoz:100porhoz 200ml víz,ez picit hígabb,mint a palacsintatészta,(bár mostanában egy gondolattal több vizet teszek hozzá(pl.100por/210víz)mert így kicsit hígabban jobban eszi.

De sztem te tudod kikisérletezni,hogy a te babád,hogy szereti.

2010. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!